on korvi lisatud

 

Toidulisandid, mis aitavad magusaisu vähendada

  • Toitumine
Blogipostituse bänner

Magusa ning eriti lisatud suhkruga toodete tarbimine on paljude jaoks päris keeruline ettevõtmime, mis hea tervise tagamiseks on siiski vajalik. 

Proovi kindlasti rakendada Egle 5 nippi, kuidas teadlikult magusasöömist kontrolli all hoida. Abiks võivad olla aga ka toidulisandid, mis aitavad keha erinevaid protsesse reguleerida ning on nõnda abiks ka magasusöömise vähendamisel. Katseta, milline lahendus sinu puhul kõige paremini töötab!

Glutamiin

Glutamiin on inimkeha kõige levinum aminohape, mis mängib olulist rolli veresuhkru stabiilsena hoidmisel, mis lülitab omakorda ajus välja isusignaali. Glutamiin aitab hoida ka serotoniinitaset, mis hoiab tuju stabiilsena ning aitäb vältida stressisöömist. Ühtlasi kaitseb kaitseb see lihasmassi dieedi ja stressi ajal. 
Vaata toodet

Omega 3

Omega 3 rasvhapped reguleerivad organismi insuliinitundlikkust ning suurendavad serotoniinitaset, mis omakorda aitab hoida söögiisu kontrolli all. Lisaks aitavad Omega3 rasvhapped kaasa toitainete paremale imendumisele ja aitavad hoida lihasmassi ka kaalulangetuse ajal. 
Vaata toodet

B-grupi vitamiinid

B grupi vitamiinid mängivad süsivesikute ainevahetuses olulist rolli, mõjutades meie energiataset, närvisüsteemi, aju tervist ja üldist stressitaset. Fitbody e-poes saadaolev B-vitamiinide kompleks sisaldab Lisaks C-vitamiini ja tsinki, mis tugevdavad immuunsüsteemi. 
Vaata toodet

Magneesium

Magneesium reguleerib mitte ainult glükoosi- ja insuliinitaset vaid ka keha võimet toota dopamiini. Magneesiumipuudus võib tekitada tugeva suhkruisu, eriti on täheldatud suurendatud isu šokolaadi järele. Ühtlasi parandab magneesum unekvaliteeti ning aitab treeningutest taastuda.  
Vaata toodet

Alfa-lipoehape kroomiga

Uudne vananemist pidurdav toidulisand kombineerib rasvapõletust ja reguleerib magusaisu. Alfa Alpha Lipoic Acid soodustab ladestunud rasvade lõhustamist ning toetab füüsilist ja vaimset aktiivsust. Kroom stabiliseerib veresuhkru taset, vähendab kolesteroolitaset ja kiirendab rasvade ainevahetust. B7-vitamiin ehk biotiin aitab rakke uuendada. 
Vaata toodet

LOE LISA: 4 VÕTET, KUIDAS MAGUSAISUST TUGEVAM OLLA
LIITU VÄLJAKUTSEGA: #8 Bikini Challenge

Meie partnerid