on korvi lisatud

 

Magneesium + Kaalium 120tk

See toidulisand on mõeldud neile, kes soovivad end stressi kahjuliku mõju eest kaitsta, parandada unekvaliteeti ning kiirendada taastumist füüsilisest koormusest.

Magneesiumist sõltub ATP (rakuenergeetika) tootmine, nukleiinhapete ja valkude süntees. Kõige rohkem magneesiumi on aktiivseima ainevahetusega elundeis, nagu peaajus, südames, maksas ja neerudes. Magneesiumit vajavad lihaskoed, närvitalitlus ja veresooned, et lõõgastuda. Ta on oluline südamelihase häireteta tööks. Kui magneesiumi on vähe, on kaaliumi kanal avatud ja kaalium lahkub selle kaudu rakust. Magneesiumi vähesus põhjustab kaltsiumi ja naatriumi kuhjumist organismis, mis tõstab vereringet häirides vererõhku. Viimane põhjustab omakorda magneesiumi hulga vähenemist.

Kaalium on vajalik lihaste ja närvide korralikuks funktsioneerimiseks. Kaalium reguleerib ka südame rütmi ja vedelikutasakaalu organismis. Kaaliumipuudus tingib väsimust, lihastenõrkust, turseid, kõhukinnisust ja neeru puudulikkust

TOIME

  • Reguleerib vee hulka kudedes ja langetab vererõhku
  • Reguleerib südame- ja skeletilihaste tööd ning vereringet
  • Aitab säilitada hormonaalset tasakaalu
  • Osaleb paljude ensüümide tootmises
  • Rahustab närvisüsteemi
  • Soodustab energiakasutust ja reguleerib veresuhkrut

Kasutamine

1-3 kapslit päevas. Kuna magneesiumivajadus sõltub kehakaalust, füüsilisest aktiivsusest ja toitumusharjumustest, siis on täiskasvanu päevane vajadus sõltuvalt nimetatust 280–450 mg. Magneesiumivajadus suureneb vaimse ja füüsilise stressi korral. Kaaliumivajadus suureneb rohke higistamise korral või tarvitades ülemäära kohvi või alkoholi.

19.9€

Meie partnerid