Meist

Fitbody projektid said alguse sellest, et tahtsin luua naistele elustiiliprogramme mis mitte ainult ei keskenduks ideaalse keha vormimisele vaid aitaksid muuta kogu elu tervikuna. Me naistena jätame tihti oma tegelikud vajadused tahaplaanile, asetades karjääri ja pere iseendast olulisemale kohale. Kannatada saab nii vaimne tasakaal kui ka füüsililine, mille tagajärjel ei tunne me end oma kehas enam mugavalt. Kui võtame korra aja maha ja keskendume iseenda tervisele, märkame kui palju rohkem tasakaalus, rahulikumad, kaunimas vormis ja produktiivsemad me samm-sammult oleme.

Fitbody projektid õpetavad naisi oma elustiili kaardistama. Mõtlema unele, vaimsele tasakaalule, liikumisharjumustele, toitumisvalikutele ja vaba aja veetmisele. Kui me elu on tasakaalus, tuleb ka ihaldatud vorm. Seetõttu ongi Fitbody treeningkavade eesmärk mitte üksnes keskenduda visuaalsele vormile, vaid elule tervikuna. Aitame Sul ellu viia püsivad positiivsed muutused – et saaksid omaenda kehas õnnelik olla. Sest Sina oled oma elus kõige olulisem inimene!

Kõik Fitbody treeningkavad on tehtud suure pühendumusega ning mõeldes just Sinule. Treenitud ja terve naine on tugevam, enesekindlam ja õnnelikum.

  • Fitbody programmid on loodud arvestades pikaajalist kogemust treenerina
  • Kaasame vaid valdkonna tippeksperte
  • Kavad on mõeldud püsivate muudatuste saavutamiseks oma elustiilis
  • Jõukohased kuid väga tõhusad treeningud sobivad igale treenituse tasemele
  • Tereeni kas kodus kui jõusaalis

Egle Nabi, Fitbody asutaja


MEESKOND

Egle Nabi

Egle Nabi

Fitbody asutaja ja treener

Olen Eesti esimene IFBB Professionaalse liiga võistleja ning ainus eestlane, kes Profiliiga arvestuses Olympial osalenud. Treenerina olen tegutsenud üle 15 aasta.

Mul on olnud võimalus treenida maailma tipptegijate juures, kellest inspireerivaim on olnud fitnessi-treener Kim Oddo. Tema käe all valmistusin 2016. aastal Olympiaks. 

Olen end täiendanud maailma parimaks jõutreeneriks tituleeritud Charles R. Poliquini koolitustel, kes on treeninud ligi 800 olümpiasportlast, proffe NHL-ist ja NFL-ist. Esindan tema metaboolse analüüsi meetodit, mille abil saab kaardistada kliendi tervisliku seisundi ja hormonaalprofiil ning koostada sobivaima treeningprogrammi.

Olen õppinud toitumisnõustajaks Annely Sootsi tervisekoolis ning andnud välja raamatu ”Fitness & Toitumine”.

Roman Gritsanjuk

Fitbody treener

Olen personaal- ja rühmatreeneri ametit pidanud juba 16 aastat ning oman Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu kutsekvakifikatsiooni.

Olen läbinud mitmekülgseid erialaseid väljaõppeid ja saanud aastate jooksul väärt praktilist kogemust treenides sadu kliente, nähes nende progressi ja suurepäraseid tulemusi.

Fitbodys löön kaasa rühmatreeningute ja suvelaagrite treenerina. Viin läbi jõu- ja funktsionaaltreeninguid ning aitan aktiivselt aega veeta. Panustan, et treeningud oleks Sulle kasulikud, informatiivsee ja annaksid võimaluse enda piire ning võimeid laiendada.

Roman Gritsanjuk
Roman Gritsanjuk
Kristin Salupuu

Kristin Salupuu

Fitbody toitumisnõustaja

Olen lõpetanud TTÜ toidutehnika ja tootmise magistriõppe cum laude ning oman riiklikku toitumisnõustaja kutsetunnistust. Olen raamatute “Fitness ja toitumine” ja “Tervislik toitumine” kaasautor. 

Pean oma ülesandeks aidata inimestel mõista murekohti hoiakutes ja harjumustes, mis takistavad eesmärkideni jõudmast.

Olen näinud kliente, kes väidavad, et normaalkaalus püsimine on geneetiliselt võimatu, sest nad kõike proovinud. Siiski on enamik abi saanud just harjumuste rahulikus tempos, järk-järgulisest muutmisest ja enesega rahu tehes. Edulugu on see, kui inimene on ka aastaid hiljem tervislikus kehakaalus, toitumine, treeningud ja vaimne tervis on tasakaalus.

Helen Unt

Fitbody turundus ja koostööprojektid

Olen turunduse- ja kommunikatsioonivaldkonnas toimetanud juba ligi 20 aastat.

Armastan väga sporti, liikumist värskes õhus ning eriti hästi tunnen ma ennast just jõusaalis ja HIIT trenne tehes. Eglega viiski meid kokku armastus treeningute vastu ning just tänu Egle programmidele olen saavutanud stabiilse hea füüsilise vormi ja tervislikud toitumisharjumised.

Usun, et Fitbody annab ka paljudele teistele naistele põhiteadmised ning -oskused oma elustiili tervislikumaks muutmisele ning seeläbi ka sügavama rahulolu iseendaga. Olla rahul ja õnnelik – just see võiks olla üks elu eesmärke.

Fitbodys tegelen turunduse, müügi ja koostööprojektidega.

Helen Unt
Helen Unt