Meist

Fitbody projektid said alguse sellest, et tahtsin luua naistele elustiiliprogramme mis mitte ainult ei keskenduks ideaalse keha vormimisele vaid aitaksid muuta kogu elu tervikuna. Me naistena jätame tihti oma tegelikud vajadused tahaplaanile, asetades karjääri ja pere iseendast olulisemale kohale. Kannatada saab nii vaimne tasakaal kui ka füüsililine, mille tagajärjel ei tunne me end oma kehas enam mugavalt. Kui võtame korra aja maha ja keskendume iseenda tervisele, märkame kui palju rohkem tasakaalus, rahulikumad, kaunimas vormis ja produktiivsemad me samm-sammult oleme.

Fitbody projektid õpetavad naisi oma elustiili kaardistama. Mõtlema unele, vaimsele tasakaalule, liikumisharjumustele, toitumisvalikutele ja vaba aja veetmisele. Kui me elu on tasakaalus, tuleb ka ihaldatud vorm. Seetõttu ongi Fitbody treeningkavade eesmärk mitte üksnes keskenduda visuaalsele vormile, vaid elule tervikuna. Aitame Sul ellu viia püsivad positiivsed muutused – et saaksid omaenda kehas õnnelik olla. Sest Sina oled oma elus kõige olulisem inimene!

Kõik Fitbody treeningkavad on tehtud suure pühendumusega ning mõeldes just Sinule. Treenitud ja terve naine on tugevam, enesekindlam ja õnnelikum.

  • Fitbody programmid on kokku pandud arvestades tuhandete naiste treenimisest saadud kogemust
  • Kaasame vaid valdkonna tippeksperte
  • Kavad on mõeldud püsivate muudatuste saavutamiseks oma elustiilis
  • Jõukohased, kuid väga tõhusad treeningud sobivad igale treenituse tasemele
  • Treeni kodus või jõusaalis

Egle Nabi, Fitbody asutaja


MEESKOND

Egle Nabi

Egle Nabi

Fitbody asutaja ja treener

Olen Eesti esimene IFBB Professionaalse liiga võistleja ning ainus eestlane, kes Profiliiga arvestuses Olympial osalenud. Treenerina olen tegutsenud üle 15 aasta.

Olen end täiendanud maailma parimaks jõutreeneriks tituleeritud Charles R. Poliquini koolitustel, kes on treeninud ligi 800 olümpiasportlast, proffe NHL-ist ja NFL-ist. Esindan tema metaboolse analüüsi meetodit, mille abil saab kaardistada kliendi tervisliku seisundi ja hormonaalprofiil ning koostada sobivaima treeningprogrammi.

Olen õppinud toitumisnõustajaks Annely Sootsi tervisekoolis ning andnud välja raamatu ”Fitness & Toitumine”.

Roman Gritsanjuk

Fitbody treener

Olen personaal- ja rühmatreeneri ametit pidanud juba 16 aastat ning oman Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu kutsekvakifikatsiooni.

Fitbodys löön kaasa rühmatreeningute ja suvelaagrite treenerina. Panustan, et treeningud oleks Sulle kasulikud, informatiivsee ja annaksid võimaluse enda piire ning võimeid laiendada.

Roman Gritsanjuk
Kristin Salupuu

Kristin Salupuu

Fitbody toitumisnõustaja

Olen lõpetanud TTÜ toidutehnika ja tootmise magistriõppe cum laude ning oman riiklikku toitumisnõustaja kutsetunnistust. Olen raamatute “Fitness ja toitumine” ja “Tervislik toitumine” kaasautor. 

Pean oma ülesandeks aidata inimestel mõista murekohti hoiakutes ja harjumustes, mis takistavad eesmärkideni jõudmast.

Edulugu on see, kui inimene on ka aastaid hiljem tervislikus kehakaalus, toitumine, treeningud ja vaimne tervis on tasakaalus.

Helen Unt

Fitbody turundus ja koostööprojektid

Olen turunduse- ja kommunikatsioonivaldkonnas toimetanud juba ligi 20 aastat.

Armastan väga sporti, liikumist värskes õhus ning eriti hästi tunnen ma ennast just jõusaalis ja HIIT trenne tehes.

Usun, et Fitbody annab ka paljudele teistele naistele põhiteadmised ning -oskused oma elustiili tervislikumaks muutmisele ning seeläbi ka sügavama rahulolu iseendaga. Olla rahul ja õnnelik – just see võiks olla üks elu eesmärke.

Helen Unt

KLIENDID RÄÄGIVAD