on korvi lisatud

 

FITBODYST

Fitbody by Egle Nabi on tervisliku elustiili kontseptsioon, mis annab igaühele lihtsasti käsitletavad tööriistad püsivate positiivsete muutuste elluviimiseks.

Ei ole olemas ühte ainsat imenippi, mis aitaks kiirelt ja pingutamata supervormi. Küll aga saame me teha küllaltki lihtsalt samm-sammult muutusi enda elustiilis, mis kombineerituna viib sind maksimaalsesse tasakaalu. Heas vormis olemiseks ei tule pidada dieete ega rassida tunde jõusaalis, vaid treenida targalt, teha tervislikke toitumisvalikuid, magada piisavalt ning hoida stressitase kontrolli all.

Eesti esimese naiste tervisecoachina (certified woman coaching specialist) omab Egle Nabi uusimaid teadmisi just naiste treeningust, toitumisest ning seostest hormonaalsüsteemiga erinevates eluetappides.

Erinevalt meestest toimib naiste organism läbi aastate erinevalt, mis nõuab nii treeningute kui toitumise osas muutusi just perimenopausi ning menopausi perioodil. Osa Fitbody tegevusest on suunatud just 35+ vanuses naistele.

Enamik Fitbody teenuseid on sobivad ka meestele – nii online treeningkavad kui personaalteenused, konsultatsioonid. Aitame suurima heameelega algajaid spordisõpru ning oleme kvalifitseeritud teekaaslaseks ka professionaalsel tasemel sportlastele. See on tõestus, et meie meetodid töötavad.

Ettevõtetele pakume ettevõttesiseseid liikumist ja elustiilivalikuid edendavaid väljakutseid, terviseteemalisi loenguid ning aitame sisustada jõusaale.

 • Ülitõhusad treeningkavad on koostatud Egle Nabi poolt
 • Treenida saab algaja ja professionaal
 • Treeni kodus või jõusaalis
 • Ainus retseptikogu, mis arvestab inimese iagpäevast toitainevajadust
 • Ekspertiis naiste üleminekuea-aegsete treeningute valdkonnas

MEESKOND

Egle Nabi

Egle Nabi

Fitbody asutaja ja partner

Egle on Eesti esimene IFBB Professionaalse liiga võistleja ning ainus Profiliiga Olympial osalenud eestlane. Treenerina on ta tegutsenud üle 15 aasta.

Treeningualased teadmised on muuhulgas tulnud maailma juhtiva jõutreeneri Charles R. Poliquini koolitustelt, kes on treeninud ligi 800 olümpiasportlast. Egle esindab maailma täpseimaks peetavat metaboolse kehaanalüüsi meetodit.

2023. läbis ta Eestis esimesesena ulatusliku naiste tervist käsitleva koolituse, mis varustas teda uute elustiili-kui treeningualaste teadmistega.

Lisaks on Egle toitumisnõustaja ning andnud välja raamatu ”Fitness & Toitumine”.

Kristin Salupuu

Kristin Salupuu

Fitbody toitumisnõustaja

Kristin on lõpetanud TTÜ toidutehnika ja tootmise magistriõppe cum laude ning omab riiklikku toitumisnõustaja kutsetunnistust. Ta on ka raamatute “Fitness ja toitumine” ja “Tervislik toitumine” kaasautor. 

Kristin olen Tervise Arengu Instituudis riikliku toidu koostise andmebaasi projektijuht ning seotud mitmete toidu koostist puudutavate projektidega. Tema ulatuslikud teadmised ongi Fitbody unikaalsete retseptide taga, mis arvestavad inimese reaalset toitevajadust ka kaalulangetusfaasis.

Roman Gritsanjuk

Fitbody treener

Roman on personaal- ja rühmatreeneri ametit pidanud juba 18 aastat ning omab Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu kutsekvalifikatsiooni. Ka Roman on end täiendanud C. Poliquini koolitustel.

Fitbodys loob Romani meestele mõeldud treeningkavasid ning pakub personaalteenuseid kehakoostise mõõtmiseks, Bravermani isiksustesti põhiseid treeningkavasid ning eratreeninguid.

Naised ootavad tema igaastast etteastet suvelaagrites.

Roman Gritsanjuk

Helen Unt

Fitbody partner ja manager

Helen tegeleb Fitbody teenuste arendusega, kõige veebiga seonduvaga ning koostab arvukalt ekseleid.

Tema valdkond on ka kommunikatsioon, PR, turundus ning erinevad koostööprojektid.

Helen on turunduse- ja kommunikatsioonivaldkonnas toimetanud juba ligi 20 aastat, omades pikaajalist projektijuhtimise kogemust, teadmisi üritusturundusest, meediasuhtlusest ning copywritingust.

Enamik, mida sa Fitbodyst loed, on läbi käinud Heleni peast 🙂

Helen Unt

KLIENDID RÄÄGIVAD


FITBODY MEEDIAS

 1. TERVIS PLUSS Meetodid, mis töötasid 20-aastaselt, üleminekueas naistele enam ei sobi. Egle Nabi selgitab, kuidas saada vormi, kui oled vanem kui 45
 2. TERVIS PLUSS Supervormis 60selt: kehva tervisega Eha otsustas – nüüd või mitte kunagi! 24 kilo kergemana ja kenasti musklis on elu võrratu
 3. POSTIMEES EKSPERT VASTAB ⟩ Kas lihasvaluga võib trenni teha?
 4. POSTIMEES 5 nippi, kuidas kaasasündinud magusaisust võitu saada
 5. OMA MAITSE Fitnessitreener Egle Nabi: kui su kehakaal on normis ja sa sööd midagi magusat, siis miks nimetada seda patuks? 
 6. DELFI Magusa lõksus! Toitumisnõustaja: põhiprobleem pole mitte suhkru tarbimine, vaid põhjus, miks seda tehakse
 7. ÕHTULEHT „HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Egle Nabi: esimese asjana küsitakse tänapäeval trenni tulles, kui palju võib programmi ajal alkoholi juua 
 8. POSTIMEES KAS OSKAD PAKKUDA? ⟩ Just see tegevus hoiab meid kaua noorena
 9. POSTIMEES ÄRA STRESSA ⟩ Just nii palju «patutoitu» võid endale iga päev lubada
 10. POSTIMEES KASULIK TEADA ⟩ Kas jõusaalis on üldse mõtet käia, kui treeningkava pole?
 11. POSTIMEES 3 hirmu, mida kõik algajad jõusaalis tunnevad
 12. POSTIMEES Egle Nabi: põhjused, miks enne kaalulangetamist end mõõta ja pildistada
 13. ÕHTULEHT RASV KIPUB KOGUNEMA? Treener Egle Nabi: „Ütlen alati inimestele, et mis sa selle kaalunumbriga teed, oluline on kehakoostis!“
 14. ÕHTULEHT KOLMAS LAPS! Egle Eller-Nabi kolmandast lapsest: „Päev ja öö on meil täiesti vahetuses.“
 15. EPL RETSEPTID | Laste lemmikkoogid Egle Nabilt ja Luisa Rõivaselt
 16. DELFI Teed trenni, kuid motivatsioon on madal ja väsimus kimbutab? Ehk võib viga olla just selles!
 17. ELU24 INTERVJUU ⟩ Egle Nabi: parim, mis mees saab oma naise jaoks raseduse ajal teha, on alati temaga nõustuda
 18. TERVIS PLUSS Kadri Tali treenib Egle Nabiga: trenni ajal räägime ja muudame maailma. Ei teagi, kumba vajan rohkem – kangi rebimist või vestlust
 19. ÕHTULEHT JÕULUKS SALEDAKS? Treener Egle Nabi kiirdieetidest: „Võib-olla algul ei juhtu tervisega midagi, aga mis saab edasi?“ 
 20. POSTIMEES Treener Egle Nabi: elame ajal, mil ülistatakse «orav rattas» elustiili
 21. TERVIS PLUSS Kas sugu loeb treenides? Mida naistel sportides arvesse võtta ja millised alad on eriti head, räägib Egle Nabi
 22. ANNE & STIIL Teadlikult tervisliku kaaluni
 23. DELFI Egle Eller-Nabi toob välja VIIS esmatähtsat asja, mida pead teadma, kui soovid ihaldatud vormi saavutada
 24. ÕHTULEHT Egle Nabi: „Piirangutest hoolimata saab igaüks ise oma heaolu tagamiseks palju ära teha.“

Meie partnerid