on korvi lisatud

 

Ostutingimused

Fitbody.ee müügitingimused

www.fitbody.ee (edaspidi FB) omanik on Fitbody Lifestyle OÜ (registrikood 14902095), asukohaga Merirahu 28-2, Tallinn 13516

Müügilepingu kehtivus, toote- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad fitbody.ee lehelt treeningtoodete ostmisel.

Koolituskeskuses müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.

Teave toote kohta on esitatud fitbody.ee lehel vahetult toote juures.

Treeningkavad ning treeningnõuanded on koostatud valdkonna spetsialistide poolt (treenerid, toitumisnõustajad, farmatseudid jne.)

Tellimuse vormistamine

Treenigprogrammis osalemiseks või toote tellimiseks tuleb Fitbody e-poes lisada soovitud toode ostukorvi ja tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad.

Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või krediitkaardimaksena ühes või mitmes osas Fitbody Lifestyle arvelduskontole. Arveldamine toimub eurodes.

Online programmi ostmisel saab kasutaja peale arve tasumist koolitusele ligi alammenüüs “Minu konto”.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Fitbody Lifestyle arvelduskontole. Kui tellimust ei ole võimalik täita, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Makseviisid

Maksta saab Eesti pangalinke kasutades, krediitkaardimaksena ühes või mitmes osas läbi Montonio makselahenduse. Split krediidiandja on TF Bank AB (publ.) Eesti filiaal. 

Makseid töötleb Montonio Finance UAB. Maksete töötlemisel on Montonio eraldiseisev vastutav töötleja, kes edastab Fitbodyle vaid infot makse õnnestumise kohta.

Pärast kauba eest tasumist vajutage palun kindlasti nupule „Tagasi kaupmehe juurde”.

TF banki järelmaksu üldtingimused on saadaval siin : https://tfbank.ee/media/8d997aeffa3793b/jarelmaksu-uldtingimused-tf-bank.pdf

Montonio  järelmaksuvahenduse kasutustingimused on kättesaadavad siin: https://montonio.com/et/juriidiline-teave/jarelmaksuvahenduse-kasutustingimused/

Tellitud programmi kasutamine

Kliendil on peale konto loomist õigus keskkonda sisse logida ning materjale kasutada. Täpsemad juhised on ära toodud iga konkreetse programmi juures. See info on vajalik ja nähtav ainult programmi ostnud kasutajatele.

Materjalide kopeerimine, levitamine ja ilma loata kasutamine ei ole lubatud.

Taganemisõigus

14-päevane tagastamisõigus kehtib juhul, kui programmis osaleja ei ole keskkonda sisse loginud ja/või materjale kasutanud.

Kui koolitusmaterjalid on koolitusel osaleja poolt juba avatud, siis vastavalt VÕS § 53 lg 4 ei ole võimalik toodet tagastada ning taganemisõigus ei kehti.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile info@fitbody.ee hiljemalt 14 päeva jooksul programmi tellimisest.

Fitbody Lifestyle OÜ tagastab kliendi pangakontole mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Pretensiooni esitamise õigus

Fitbody Lifestyle OÜ vastutab ostjale müüdud toote lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel alates kauba üleandmisest ostjale.

Kui fitbody.ee ostetud tootel on puudused, mille eest Fitbody Lifestyle OÜ vastutab, parandab või asendab Fitbody Lifestyle OÜ puudusega toote.

Fitbody vastab kliendi esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Fitbody Lifestyle OÜ kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning arve edastamiseks.

Fitbody Lifestyle OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Fitbody Lifestyle OÜ ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio OÜ-le.

Fitbody Lifestyle OÜ saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ja ostjal on igal ajal võimalik loobuda nendest, andes sellest teada e-kirja teel info@fitbody.ee või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Fitbody Lifestyle OÜ osas pretensioone, tuleb need saata e-kirjaga aadressile info@fitbody.ee

Kui ostja ja Koolituskeskus ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve Ameti poole.

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve Ameti pädevuses on lahendada ostja ja Koolituskeskuse vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Meie partnerid