on korvi lisatud

 

Korduma kippuvad küsimused

Mis vahe on programmil ja challenge-l?

Programmi järgi saad treenida endale sobival ajal ja kohas. Challenge on koostreenimise väljakutse, kus Sul on igapäevane tugi treenerite, toitumisnõustajate ning kaastreenijate näol. Väljakutsed toimuvad kindlal ajal.

Kas Fitbody programmid on mõeldud kodus või jõusaalis treenimiseks?

Programme on nii kodus kui jõusaalis treenimiseks. Jälgi programmi kirjelduses olevat lisainfot.

Kes programmid koostanud on?

Fitbody naistele suunatud programmid on koostatud IFBB profesionaalse võistleja ja pikaajalise treeneri Egle Nabi poolt pidades silmas naiste eripära ning ihaldatud kehakuju. Seetõttu on programmid väga tõhusad ning klientide rahulolu kõrge.

Meeste programmid on koostatud pikaaegse kogemusega eratreeneri Roman Gritsanjuki poolt.

Kuidas programmist maksimumi võtta?

Soovitame järgida detailselt programmi juhendit. Jõusaalikavade puhul tempot ning puhkeaega, kodutreeningute puhul korduste arvu ja tehnikat. Programmid on optimeeritud maksimaalsele efektiivsusele – et saaksid oma treeningajast võtta maksimumi ning nautida kiireimat võimalikku tulemust. Soovitame enne treeningutega alustamist ning periooditi teha kehakoostise mõõtmist, et oma progressi jälgida.

Mis vahe on HIIT ja Bikini Body kaval?

HIIT Weight Loss kavad on suunatud kaalulangetusele ja jõudluse suurendamisele. Intensiivtreeningute pikkus on ca 30 minutit ning sobivad ideaalselt ka reisil treenimiseks või kiiresse ajaperioodi. Bikini Body kavad on suunatud liivakellakujulise figuuri saavutamisele, muutes kehakuju ning kehakoostist.

Mida tähendavad kavade juures olevad numbrid?

Alusta kavast 1.1 ja liiga järgemööda edasi järgmise numbri juurde. Mõnede kavade juures on mitu variatsiooni ehk väiksema ja suurema koormusega treeningkava.

Kui kaua mul ostetud programmile ligipääs on?

2 nädalat peal programmi lõppu.

Kas Fitbody kavasid saab osta ka Stebbyst?

Jah, kavad on saadaval ka Stebbys.

Meie partnerid