on korvi lisatud

 

Magusaisu vähendav rasvapõletaja ALA Alpha Lipoic Acid

ALA Alpha Lipoic Acid on hea abiline Sulle, kui soovid langetada kaalu läbi rasvapõletuse, saavutada soovitud figuur või hoida ideaalkaalu. See on eriti hea abiline aeglase ainevahetusega inimestele, kes ei ole füüsiliselt väga aktiivne. Samuti inimestele, keda ohustavad ateroskleroos, diabeet, südame-ja maksahaigused, liigne kehakaal.

Ala Alpha Lipoic Acid soodustab ladestunud rasvade lõhustamist ning toetab füüsilist ja vaimset aktiivsust. Alfa-lipoehape suurendab lihasjõudu, tõhustab ajufunktsionaalsust, on vananemisvastane, annab energiat ja mõjutab ainevahetust.

Alfa-lipoehape on vitamiinisarnane aine, mis osaleb energia tootmises ning on oluline antioksüdant, Alfa-lipoehapet leidub näiteks neerus, maksas, spinatis ja brokkolis.

Alpha Lipoic Acid rasvapõletajas sisalduv kroom stabiliseerib veresuhkru taset, vähendab kolesteroolitaset ja kiirendab rasvade ainevahetust. Kroom aitab kaasa ka aminohapete imendumisele ning hõlbustab söögisu kontrollimist.

B7-vitamiin ehk biotiin osaleb naha, juuste, närvide taastamise protsessides on ta üks tähtsamaid vitamiine rakkude kasvamise ja uuenemise juures.

Toime

  • Aitab vähendada ülekaalu

  • Normaliseerib kolesteroolitaset

  • Vähendab magusaisu

  • Aitab kaasa füüsilisele aktiivsusele

Kasutamine:

Soovituslikuks päevane annus parima tulemuse saavutamiseks on 2 kapslit enne füüsilist aktiivsust ning koormusevabal päeval 2 kapslit enne hommikusööki.
Pakendis on 120 kapslit.

24.9€

Meie partnerid