Fitbody Hiiumaa suvetritriit 2023

Fitbody Hiiumaa suveritriit on ainulaadne Egle Nabi poolt kokku pandud 4-päevane programm, mis on mõeldud kiire elutempoga naistele, kes soovivad tegutseda teadlikult ning on valmis enda füüsilist ja vaimset potentsiaali sügavamalt avastama. See on füüsiline ja vaimne reset, kus saad võtta aja maha, puhastuda ebaolulisest ning luua teadliku ja tasakaalus personaalse treening-ja toitumisplaani, et enda tervis, füüsis ja heaolu uuele tasemele viia.

Viime Su teadlikult mugavustsoonist välja tegevustega, mis muudavad kehakeemiat ja toodavad õnnetunnet nii, et saaksid naasta oma igapäevategevuste juurde uue energia, puhta meele, laetud jõuvarudega ning uutest teadmistest loodud teadliku plaaniga. Need on tippspordis kasutatavad teadmised ja praktikad, mis aitavad ka Sinul oma elustiili teadlikult korrigeerida.

Hiiumaa suveritriit toimub traditsiooniliselt väikeses seltskonnas, kus treeneritel on aega igaühega personaalselt vestelda, tagasisidet anda ja soovitusi jagada. Meie villadesse mahub kuni 18 osalejat.

Tervislik elustiil ja treening pakuvad palju rõõmu, kui neid teha viisil, mis on efektiivne ning Sinu eripärade ja eelistustega kooskõlas. Kui saad aru, miks Sa liigud ning kuidas oma elustiili väikeste muutustega tervislikumaks muuta, kaob nii treeningu kui toitumisega seotud stress, enesetunne paraneb ning Sul on rohkem energiat ka muudeks tegevusteks.

LOE TÄPSET KIRJELDUST JA VAATA PROGRAMMI

MUREVABA “KÕIK HINNAS” KONTSEPTSIOON

Oleme suveritriidi detailideni läbi mõelnud ning hoolitseme nii majutuse, toitlustuse kui meelelahutuse eest täiskontseptsioonina. See tähendab, et paketti kuulub lisaks treeningutele ka majutus, täistoitlustus koos vahepaladega, treeningut toetavad toidulisandid, kehakoostise mõõtmine, personaalsed nõuanded treeneritelt ning ekskursioonid Hiiumaa paikadesse. 

OSALUSTASUD
Koos majutuse ja toitlustusega al 175 EUR/päev 
📍 Maksta saad kolmes osas ning hind sellest ei sõltu. Selleks vali ostukorvis Montonio makse kolmes osas.
Kuni 10 juuni 699EUR, kuni 30 juuni 899 EUR, edasi 999 EUR**

LOE TÄPSET KIRJELDUST JA VAATA PROGRAMMI


* Korraldaja jätab endale õigusi teha programmis muudatusi. 
**Soodushinnad kehtivad kohtade olemasolul vastavas hinnaklassis

Hind:
999€ 699€

5 laos