on korvi lisatud

 

GOLD COLLAGEN ARTRON Extreme 10g kollageeni! 10x50ml

ARTRON EXTREME COLLAGEN® on loodud juhtiva kollageeni GOLD COLLAGEN® tootja poolt, et toetada sidekude, kõhresid, luid ja lihaseid ning tagada nende normaalsete funktsioonide säilimine.

ARTRON EXTREME on välja töötatud teadlaste ja toitumisspetsialistide poolt, kasutades täiustatud Euroopa patenteeritud BIOACTIVE COLLAGEN PEPTIDES®, hüaluroonhapet, glükoosamiini, macat, musta pipra ekstrakti ja L karnitiini kombineeritult MSM-i, kondroitiini, ingveri, vitamiinide ja mineraalidega, et tagada optimaalne imendumine ja biosaadavus.

ARTRON EXTREME COLLAGEN® TOETAB:

  • luid ja lihaseid
  • sidekoe uut moodustumist
  • kollageeni moodustumist luudes ja kõhredes
  • immuunsüsteemi
  • vähendab väsimust ja kurnatust

TOIME

C-vitamiin aitab kaasa kollageeni moodustumisele kõhrede normaalseks talitluseks ning lisaks aeglustab liigesepõletike arenemist, hoides ära vabade radikaalide kahjuliku mõju.

D-vitamiin aitab kaasa kaltsiumi ja fosfori normaalsele imendumisele tagades normaalsete luude ja lihaste funktsioonide säilitamise.

Kollageen on liigesekõhres leiduv looduslik ja peamine ehituslik proteiin, mis tagab kõhre jäikuse ja toetab liigeste vastupidavust koormusele.

Hüaluroonhapet leidub liigesevedelikus ohtralt (sünoviaalvedelik), hoides liigesed niisutatuna ja tagab neile vajaliku elastsuse.

Kondroitiin on liigesekõhre oluline põhikomponent, mis osaleb sidemete, luude ja sidekudede moodustumisel, kõhrepindade ja liigesekapsli taastumisel, aitab kaasa liigesevedeliku tekkele ja parandab liigeste liikuvust, pidurdades osteoartroosi arengut.

Metüülsulfonüülmetaan (MSM) on looduslikult esinev orgaanilist väävlit sisaldav aminohape, mis on oluline liigeste ja luude tervise säilitamiseks ning aitab ühtlasi vähendada valutunnet liigestes. MSM soodustab kollageeni tootmist ja toetab seega tervete rakkude ning sidekudede, kõõluste ja luude normaalset moodustumist. Ühtlasi aitab MSM taastada rakuseinte elastsust, mis omakorda võimaldab toitainetel kergemini kudedesse pääseda.

Tsink soodustab uute kõhrkudede moodustumist ning aitab kaasa normaalse naha, juuste ja küünte säilimisele.

Mangaan aitab kaasa luude ja sidekoe normaalsele moodustumisele.

Glükosamiin on sidekoe komponent, millest moodustatakse sidemed, kõõlused, kõhred ja liigesevaheline vedelik. Glükosamiin on liigeste tervise seisukohalt kõige olulisem, sest aitab taastada liigese kõhre, hoiab ära liigese enneaegse kulumise ning on abiks liigeste valu, jäikuse ja ragisemise korral, kuna parandab liigese vastupidavust ja elastsust. Pikaajalisel kasutamisel on glükoosamiinil ka valuvaigistav toime.

Vitamiinid B6, B12 ja C-vitamiin aitavad vähendada väsimust ja kurnatust ja aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

L-karnitiin on aminohape, mis osaleb rasvade energiaks muutmise protsessis.

Vask aitab kaasa normaalsele naha ja juuste pigmentatsioonile.

KLIINILISELT TESTITUD

Läbiviidud kliiniline randomiseeritud platseebo-kontrollitud uuring, milles osales 120 vabatahtlikku näitas, et kasutades ARTRON COLLAGEN® EXTREME igapäevaselt 3 kuu jooksul näitas:

67% TERVEMAD LIIGESED
83% ROHKEM ENERGIAT
60% PAREM LIIGESTE MOBIILSUS & PAINDLIKKUS

Kasutamine

Karbis on 10 x 50ml pudelit. Soovitatav tarbida 1 (50ml) pudel päevas vähemalt 1 kuu jooksul. Parima tulemuse saavutamiseks on soovituslik läbida 3-kuuline kuur. Maksimaalse imendumise saamiseks tarbida hommikul tühja kõhuga. Enne kasutamist korralikult loksutada.

60.9€

Meie partnerid