on korvi lisatud

 

Raud (60tk) – väsimuse peletamiseks ja paremaks verevarustuseks

Raud on vajalik väsimuse peletamiseks ja parema hapniku ning verevarustuse tagamiseks. Sobib hästi neile, kes tegelevad regulaarselt intensiivse treeninguga. Samuti taimetoitlastele, rasedatele ja lastele, kellel võib minna vaja abi piisava raua saamiseks.

Rauapuudus võib olla süüdlane suurenenud stressis, väheses töövõimes ja pidevas väsimuses ning keha halvenenud termoregulatsioonis. Piisav rauasisaldus veres on oluline, et heas toonuses püsiksid nii närvisüsteem, ainevahetus kui immuunsüsteem.

Raua peamine ülesanne organismis on kopsudest hapniku sidumine ja hapniku transport. Lisaks kuulub raud paljude ensüümide koostisse, osaledes muuhulgas energiatootmises ja immuunsüsteemi töös. Raud aitab kahjutuks teha organismi sattunud võõrkehade ühendeid ning aitab tõsta organismil vastupanuvõimet haigustele ja stressile. Raud mängib väga olulist rolli meie organismi vereloomes mis tähendab, et ta aitab kaasa vere punaliblede ja hemoglobiini normaalsele moodustumisele.

Et raud kehasse edukamalt imenduks, soovitavad arstid võtta lisaks C–vitamiini. Organismi rauasisalduse eest tuleks hoolt kanda igal eluetapil, kuid rauapuudus ning selle tulemusena tekkiv aneemia ähvardab enim rasedaid, imetavaid emasid, teismelisi tüdrukuid, naisi, kelle menstruatsioonid on vererohked, ning üleüldse suuremas koguses verd kaotanud inimesi, ent ka vastupidavusalade sportlasi.

Taimetoitlased, kes loomset päritolu toiduainetest täielikult loobunud on, peavad kindlasti oma organismi rauasisaldusel silma peal hoidma.

TOIME

  • Vähendab väsimust
  • Osaleb ATP koostises
  • Aitab kaasa hapniku transpordile
  • Suurendab vastupanuvõimet stressile ja haigustele
  • Tagab naha normaalse värvuse
  • Toetab immuunsüsteemi

Kasutamine

1 kapsel kord päevas.

9.9€

Meie partnerid