on korvi lisatud

 

Ripped Burn tugev rasvapõletaja / 120tk

Eriti tugev 15 efektiivse koostisosaga rasvapõletaja kaalulangetuse toetamiseks! Ripped Burn on unikaalne toode, mis aitab erinevalt teistest sarnastest toidulisanditest põletada rohkem kaloreid ka puhkeolekus.

Ripped Burn on mõeldud inimestele, kelle eesmärgiks on langetada kaalu läbi rasvapõletuse, saavutada soovitud figuur või hoida kaalu. Eriti hea abiline aeglase ainevahetusega inimestele. Sobib kaalulangetamiseks ka sportlastele.

Ripped Burn on efektiivne rasvapõletaja, milles on põhjalikult valitud parimad koostisosad, et luua spetsiaalne valem maksimaalseks rasvapõletuseks. Ripped Burn sisaldab kõiki uuemaid, uuritud ja efektiivseid koostisosi, et saavutada maksimaalne efekt.

Ripped Burn sisaldab 15 erinevat ühendit, mis võivad teatud tasandil stimuleerida keha kasutama oma rasvavarusid. Nendel ainetel on mitmekordne toimemehhanism: vähendavad söögiisu, kutsuvad esile rasvade põletust, stimuleerivad termogeneesi ning tõstavad meeleolu, energiat ja üldist heaolutunnet. Termogenees aitab rasvapõletusprotsessi kiirendada ja kontrollida. Tulemuseks on nahaaluse rasvkoe vähenemine.

Egle: Ripped Burn on üks mu lemmikutest rasvapõletajatest, millega valmistusin ka tähtsamateks fitnessivõistlusteks. Energiataseme tõus trennieelselt on koheselt tuntav. Seeläbi jõuan trennis rohkem pingutada ning ainevahetus on tuntavalt kiirem. Toode sobib neile, kellele sobib kofeiin. Soovitan kindlasti hilisõhtuti mitte tarbida! Kellel on unega probleeme, soovitan toodet tarbida päeva esimeses pooles ka siis, kui trenn on alles õhtul. Toode sobib pigem periooditi kasutamiseks mitte aastaringselt.” 

Toime

  • 15 erinevat loodusliku ühendit
  • Pärsib söögiisu
  • Aitab vähendada ülekaalu
  • Tõstab meeleolu, energiat ja üldist heaolutunnet
  • Kiirendab ainevahetust
  • Soodustab termogeneesi
  • Suurendab energiakulutust

Yerba mate aitab vähendada söögiisu, kiirendada ainevahetust ja väljutada kehast liigset vett.

Inositool  on osa rakumembraanist, aitab maksal rasva ümber töödelda ning samuti aitab kaasa lihaste ja närvide funktsioneerimisele.

Kofeiin kiirendab ainevahetust, mis vabastab rasvkudedest rasvhapped, mida keha kasutab füüsilise koormuse korral energeetiliseks otstarbeks. Tõstab vaimset võimekust ja keskendumisvõimet

Pentacolin ehk forskoliin mõjutab ensüümi (adenülaattsüklaasi), mis mängib olulist rolli raku metabolismis. Forskoliin suurendab selle ensüümi aktiivsust, tänu millele kasutab organism keharasvu efektiivsemalt.

Roosilõhnaline kuldjuur võib olla tõhus meeleolu parandamisel ja depressiooniga võitlemisel. Pilootuuringud on näidanud, et see parandab füüsilist ja vaimset võimekust ning võib vähendada väsimust.

Roheline tee neutraliseerib kehas tekkivaid vabu radikaale, mis kahjustavad rakke. Rohelises tees leiduvad EGCG-katekiinid suurendavad keha termogeneesi (sooja tootmist) ja kiirendavad ainevahetust, mistõttu aitavad kehal põletada rohkem kaloreid. Roheline tee takistab rasvade ladestumist ja omab näljatunnet vähendavat efekti.

Tšilliekstrakti mõju põhineb kapsaitsiini võimel parandada kõikide siseelundite (näiteks maksa, sapi, kõhunäärme ja põrna) tegevust. Põrna tegevuse tõhustumine parandab organismi vastupanuvõimet. Kapsaitsiin vähendab ka liigset gaaside teket, tõhustab seedimist ning pärsib pärmseene ja kahjulike bakterite vohamist soolestikus. Lisaks on see tugev rakkude vananemist ja rakukahjustusi takistav antioksüdant.

Rohelise kohvioa ekstrakt sisaldab rohkelt aktiivseid ühendeid “klorogeenhappeid”, mis omavad tugevaid antioksüdatiivseid omadusi ning aitavad võidelda vabade radikaalide kahjustava toimega. Lisaks omavad klorogeenhapped stabiliseerivat toimet veresoonte funktsioonile ning reguleerivat toimet keharasvade ainevahetusele.

Wakame algae extract ehk Jaapani pruuni merevetika värvust andev fukoksantiin võib kaasa aidata kaalukaotusele. Uuringutes kaotasid ainet tarvitanud närilised tervelt 10% kehakaalust, mis andis lootust, et tegu võib olla potentsiaalse salenemispreparaatide toimeainega.

Musta pipra ekstrakt on looduslik termogeenik, mis aitab kehal samuti rohkem kaloreid põletada, tõhustades samal ajal organismi võimet omastada toitaineid, vitamiine ja mineraale.

Foolhape on vajalik aju õigeks funktsioneerimiseks, mis on tähtis vaimse tervise jaoks.

Vitamiin B6 osaleb süsivesikute, rasvade ning valkude lõhustamises ja kasutamises.

Kasutamine:

Soovitame treeningpäeval võtta 2 kapslit enne treeningut ja treeningvabal päeval manustada kapslid päeva esimeses pooles.

NB! Toote mõju on maksimaalne kui jälgitakse tasakaalustatud toitumist ja ollakse negatiivses karoraažis kõigest 5-10%. Kindlasti tuleb kasuks regulaarne treening 3-5 korda nädalas 1-1,5 h korraga.

45.9€

Meie partnerid