on korvi lisatud

 

D-Vitamiin 4000IU

PEPFOX Vitamin D on toidulisand, mis parandab immunsüsteemi ja lihaste funktsioone. D-vitamiin on tuntud kui tervete luude vitamiin, mis tagab kaltsiumi ja fosfori normaalse imendumise peensoolest, mille tulemusena moodustuvad tugevad luud ning hambad.

Luud muutuvad tugevamaks ja tihedamaks kuni 30. eluaastani, pärast seda algab tasapisi luude hõrenemine ja ka siis on väga oluline omastada piisavalt D-vitamiini.

D-vitamiini vaegusest võivad märku anda luuvalud, lihaste nõrkus ja sage kukkumine, kuid vaegus võib esineda ka igasuguste sümptomiteta. Parim viis selle avastamiseks on D-vitamiini sisalduse määramine veres.

TOIME

D-vitamiin mõjutab immuunsüsteemi ja lihaste funktsioone, tugevdab lihaseid, parandab koordinatsiooni ning vähendab kukkumiste ohtu.

  • Oluline luude ja hammaste arenguks
  • Aitab imenduda kaltsiumil
  • Toetab südametööd ja närvisüsteemi
  • Tugevdab immuunsust

Kasutamine

1 kapsel päevas koos hommikusöögiga

D-vitamiini annustamise soovitused Eestis

Eestis kehtivate toitumissoovituste kohaselt vajavad enim D-vitamiini kuni kaheaastased lapsed, rasedad naised ja rinnaga toitvad emad ning üle 60-aastased, kellel soovitatakse vajaliku koguse D-vitamiini saamiseks tarbida toidulisandit (25 µg). D-vitamiini tarbimise ülempiir on kuni üheaastastel lastel 25 µg, kuni kümneaastastel 50 µg ja täiskasvanutel 100 µg. Soomes soovitatakse tarbida D-vitamiini toidulisandina aasta läbi ka 2–18-aastastel (7,5 μg ) ja üle 60-aastastel (20 μg ).

12.9€

Meie partnerid