on korvi lisatud

 

Kehakoostise mõõtmine / Metabolic Analytics

Miks on nii, et kaalu kaotades muutuvad jalad ja nägu saledaks, kuid turvapadi on puusadelt visa kaduma? Või läheb juurde võttes hoopis kõik reitesse? Nendele küsimustele saab kõige vastuse läbi metaboolse kehakoostise analüüsi.

Metaboolne kehakoostise analüüs (Metabolic Analytics) on maailma ühe tuntuima ja tunnustatuima jõutreeneri Charles Poliquini poolt välja töötatud meetod, mis aitab leida seosed rasva lokaalse ladestumise ning hormonaalse tasakaalu vahel. Meetodit peetakse täna kõige täpsemaks kehakoostise analüüsiks, mida on arendatud ja uuritud ligi 40 aastat.

Kehakoostist mõõdetakse manuaalselt spetsiaalse kaliibri abil, kus märgitakse üles 14 strateegilises punktis ladestunud keharasv ning selle suhe lihasmassiga. Tulemustest joonistub välja Sinu profiil, mille abil saame hinnata hormonaalset tasakaalu ning anda spetsiifilised personaalsed soovitused treeningu, toitumise ning toetavate toidulisandite osas.

Loe lisa: 4 PÕHJUST, MIKS TEHA KEHAANALÜÜSI


OLULINE INFO ENNE MÕÕTMIST:

  • Esmane kohtumine koos mõõtmise ning soovituste andmisega kestab 60 minutit. Korduvmõõtmine 45 minutit.
  • Samal päeval ära tee trenni – see muudab mõõtmise tulemusi. 

  • 2h enne mõõtmist ära söö ega joo

  • Kaasa võta sporditopp ja lühikesed püksid. Kohapeal on võimalik riideid vahetada

Fitbody treenerid Egle Nabi ja Roman Gritsanjuk on Metabolic Analytics litsentseeritud praktiseerijad Eestis. Eglel on olnud võimalus isiklikult C. Poliquini käe all treenida ning koolitustel osaleda. 

NB! Egle juurde on võimalik aega broneerida alates 15.10.2023. 
Aja broneerimiseks kirjuta meile info@fitbody.ee 

Meie partnerid