on korvi lisatud

 

4 PÕHJUST, MIKS TEHA KEHAANALÜÜSI

  • Kaalulangetus
  • Treening
Blogipostituse bänner

Miks on nii, et kaalu kaotades muutuvad jalad ja nägu saledaks, kuid turvapadi on puusadelt visa kaduma? Või läheb juurde võttes hoopis kõik reitesse? Nendele küsimustele saab kõige vastuse läbi metaboolse kehakoostise analüüsi.

Metaboolne kehakoostise analüüs (Metabolic Analytics) on maailma ühe tuntuima ja tunnustatuima jõutreeneri Charles Poliquini poolt välja töötatud meetod, mis aitab leida seosed rasva lokaalse ladestumise ning hormonaalse tasakaalu vahel. Meetodit peetakse täna kõige täpsemaks kehakoostise analüüsiks, mida on arendatud ja uuritud ligi 40 aastat.

Kehakoostist mõõdetakse manuaalselt spetsiaalse kaliibri abil, kus märgitakse üles 14 strateegilises punktis ladestunud keharasv ning selle suhe lihasmassiga. Tulemustest joonistub välja Sinu profiil, mille abil saame hinnata hormonaalset tasakaalu ning anda spetsiifilised personaalsed soovitused treeningu, toitumise ning toetavate toidulisandite osas.

Kehakoostise mõõtmione kaliibriga

4 PÕHJUST, MIKS TEHA KEHAANALÜÜSI

1. Kõike täpsem, mõõdetav info Sinu keha kohta

Me loome enda programmi Sinu isikliku profiili. Sina saad väga täpse info enda kehakoostise kohta reaalajas. Salvestatud andmed võimaldavad meil korduval mõõtmisel tulemusi hinnata.

2. Personaalne lähenemine

Saad personaalsed soovitused vastavalt enda keha hetkeolukorrale. Millised eesmärgid oleks müistlik seada? Kuidas treenida, et neid saavutada?

3. Hormonaalprofiili loomine

Analüüs annab Sulle väärtuslikku infot hormonaalse seisukorra kohta ning soovitusi selle tasakaalustamiseks. See info on väga väärtuslik Sinu tervise seiskohast. Tihtipeale leiavad kliendid siit vastused pikaaegsetele terviseprobleemidele ning ka põhjused, miks kaal langeda ei taha.

4. Progressi monitoorimine

Tihti on muutused silmale raskesti märgatavad ning see võib tekitada tunde, et Sinu suurest pingutusest ja treeningust ei olegi kasu. Kehakoostise analüüs näitab täpselt ka väikesed muutused- kui palju on rasva osakaal asendunud lihasmassiga ning kas keharasva ladestumine on lokaalselt paranenud. Nii hoiame motivatsiooni üleval ja liigume samm-sammult enda eesmärkide ja hea enesetunde poole!

Fitbody treenerid Egle Nabi ja Roman Gritsanjuk on Metabolic Analytics litsentseeritud praktiseerijad Eestis.

Broneeri enda kehaanalüüsi kohtumine SIIT

Meie partnerid