on korvi lisatud

 

Egle: Meie peres on nüüd 5 liiget!

  • Uudised
Selfie vanktiga

Kallid Fitbody naised!

Mul on teile suur rõõm teada anda, et meie pere on nüüd viieliikmeline! 15. jaanuaril sündis meile üks vahva piiga, kes sai nimeks Nurmiina. Olen teadlikult võtnud rohkem aega, et uue pereliikmega lähemalt tuttavaks saada ja rahulikult, omaenda tempos, taas töö- ja sotsiaalellu naasta.

Omas tempos

Meil kõigil on elus erinevaid perioode ning olen seda meelt, et kõige olulisem on kuulata enda sisetunnet ning toimida just nii, kuidas südames õige tundub. pean tõdema, et viimased kuud on minu ellu toonud mitmeid väljakutseid ning pannud elu veidi teise nurga alt vaatama.

2021. aasta oli meie perele väga pöördeline aeg ning mis seal salata – ka Covid lõi sarnaselt paljudega minu tööalased plaanid pahupidi. Aasta lõpus lahkus meie hulgast aga ka minu kallis isa, keda õdedega igatsema jääme. Selline see elu on – üks küünal kustub, teine süttib. Minu väikse tütre nimi, Nurmiina, tuli minuni ise ja sümboliseerib minu jaoks kõige uue ja puhta algust.

Egle beebiga jalutamas
Beebiga igapäevast jalutuskäiku tegemas

Seetõttu olengi teadlikult võtnud aega, et iseendasse vaadata ning kõikide muutustega harjuda – leida aega leppimiseks, kohanemiseks, rõõmustamiseks ja uuteks plaanideks. Teinekord on lihtsalt nii, et soovid olla oma mõtetega ning neid jagada hiljem, kui need on juba läbi mõeldud ja lahendused leitud.

Pean tunnistama, et kolmas rasedus oli minu jaoks ka veidi erinev. Kui esimesed kaks rasedust läksin sünnitusmajja peaaegu otse treeningsaalist, siis seekord sain ka mina tunda mitmeid “vaevusi”, mida paljud naised kogenud on. Ka seepärast olen olnud teie jaoks viimasel ajal “kadunud”. Nüüd aga tunnen, et olen vaikselt valmis taas välismaailmaga suhtlema ja loodan väga, et teie igatsete mind sama palju, kui mina teid!

Teeme koos aastast 2022 uute alguste ja õnnestumiste aasta!

Uued väljakutsed

Kui aga väljakutsetest veel rääkida, siis on üks suurim neist alles ees! Küllap olete kuulnud, et tegime Heikiga esimest korda koos treeningplaani, mille nimeks sai Couples´ Challenge. See on meie kui sportliku abielupaari üheskoos loodud treeningväljakutse, kus jagame enda treeningplaane, elustiilinõuandeid, toitumisharjumusi ning räägime ka sellest, kuidas tiheda töögraafiku ja pere kõrvalt üksteisele aega leida.

Egle ja Heiki Nabi
Nii filmisime väljakutse kavasid

Kuna see Challenge väärtustab eelkõige koos veedetud aega, koos tegemist ja üksteise motiveerimist, siis on väljakutse mõeldud kahele inimesele – tee seda just enda valitud kaaslasega! Eelduseks on see, et see inimene sulle meeldib ja liikumine valmistab rõõmu. Kutsu väljakutsesse oma partner, sõbranna, sõber või kolleeg – sugu, vanus ja suhtestaatus ei oma siin tähtsust!

Te ei kujuta ette, kuidas ma ootan teiega kohtumist!

Väljakutsega saad liituda SIIN. Soodushind 129.- kehtib Sõbrapäevani ning katab kahe inimese osaluse programmis.

TAGASI TREENIMA!

Kuna füüsiline kohtumine on olnud raskendatud, olen loonud lisanud teie jaoks veebi mitmeid uusi treeningkavasid. Kodukavadest saad proovida HIIT Weight loss HOME kava, jõusaalis treenimiseks sobivad BIKINI BODY GYM ja HIIT Weight loss GYM. Peagi lisandub BIKINI BODY HOME ja BEGINNERS GYM kava.

Juulis toimuvad HIIUMAA LAAGRIS saame aga kohtuda päriselt näost-näkku koos minu väikeste abilistega. Augustis saab toimuma ka traditsiooniline linnalaager. Kui oled meie meililistis, saad üritustest ja uutest kavadest alati esimesena teada, sest laagrisse on piiratud arv kohti, mis on alati kiirelt täis saanud. Listiga saad liituda SIIN.

Seni aga ootan teiega kohtumist väljakutses ning olen teie jaoks alati olemas meie Fitbody by Egle Nabi liikmed grupis!

Kohtumisi oodates

Teie Egle

Meie partnerid