on korvi lisatud

 

Sündmused

Miks on väljakutse parim start tuua päris muutusi enda ellu ja vormi? Räägime lähemalt, kuidas kõige kiiremini jõuda reaalsete tulemusteni nii, et säilib hea tuju ja motivatsioon. Ja mis põhiline- sillutada teed püsivate tulemusteni.

1. Bikiinivorm – trimmis tuhar ja peenike piht Egle Nabi kavadega

Kõik kavad on koostatud Egle Nabi poolt isiklikult ning on loodud liivakellakujulise vormi saavutamiseks. Trimmis tuhar, sale piht ning toonuses keha on märksõnad, mis iseloomustavad naiselikult sportlikku vormi. Kui oled Fitbodys uus, siis märkad kindlasti, et kavad ei ole “mugavad”. Treeninguid ei saa teha möödaminnes ja harjutused on väljakutsuvad. Just sellepärast need ongi tõhusad ning märkad kiiret arengut. Selleks, et näha muutusi, tuleb pingutada ja tööd teha. Märkad kiirelt, kuidas jaksad rohkem ning saad rõõmu tunda paremast vormist ning enesetundest!

2. Võid dieedipidamise unustada

Kui oled väsinud pidevalt mõtlemast, mida süüa, kui palju süüa ning kui palju kaloreid toit sisaldab, siis on aeg oma toitumisharjumused ümber korraldada. Toidu preppimine, pakkimine ja makrode igapäevane trackimine ei ole elustiil, mida tavaline naine hea vormi hoidmiseks viljelema peab. Rääkimata hirmust, et kaal taas tagasi tuled. Kui tead, kuidas igapäevaselt teha õigeid valikuid, tunnetad oma keha ning tarbid täisväärtuslikku toitu, ei tekita sünnipäevad, pidustused ega restoraniskäigud enam stressi. Saab elada ka nii, et toitumine ei ole stressiallikas ning saad nautida toiduelamusi ilma süümepiinadeta.

Tervislik toit on maitsev!

3. Sa ei taha seda üksinda teha

Sul on kindel plaan ning tead täpselt, mida teha. Selleks on sul töövihik, kuhu tegevused üles märkida ning 24/7 kättesaadav tugigrupp, kus terve Fitbody tiim nõustab nii treeningute, toitumise kui kõigi muude murede ja rõõmude puhul. Me oleme selles väljakutses koos – see on hea tunne, kui näed, et ka teised naised maadlevad samade väljakutsetega, tunnevad samu tundeid, on vahel väsinud ning jagavad ausalt enda teekonda. Nii on ka kõik võidud ning takistuste ületamised emotsioonirohked ning toovad palju rõõmu ja eduelamust.

4. Tahad juba 4 nädalaga tulemusi näha

Neli nädalat on piisav aeg, et näha muudatusi, kui oled valmis tööd tegema ning panustama. Kui jälgid programmi, siis näed tulemusi ümbermõõtudes ning tunned märgatavat vahet enesetundes. Kui jätkad peale väljakutset samade harjumustega, läheb vorm aina paremaks.

5. Tahad oma pingutuste eest preemiat saada

Iga pingutus väärib tunnustust! Kõik väljakutses osalejad saavad kiituskirja, mida uuesti vaadata ning mis annab ikka ja jälle motivatsiooni lippu kõrgel hoida ning pea püsti edasi minna.
Ägedaid auhindu on aga veel – Fitbody partneritelt läheb seekord loosi:

Tefal EasyFry 3in1 kuumaõhufritüür Euronicsilt (jaehind 259.-). Selle abilisega saad imekiirelt grillida, valmistada krõbedaid kartuleid või kale krõpse ning aurutada maitsvaid köögivilju. Ei minguit eelsoojendamist ega põhja kõrvetamist. Ega muidugi üleliigset rasva 🙂

Fookuses Fitness treeninriided. Fookuses Fitness on välja pannud lausa 3 paari trenniriideid, mis sobivad Sinu uue vormiga lausa valatult! Vali enda lemmik ja tunne ennast treeningsaalis nagu boss!

Fookuses treeninriiete kollektsioon- vali endale õige!

Reztart joogisegud ja batoonid. Mõnus valgurikas vahepala Sinu kiiresse päeva. Proovi erinevaid maitseid!


Ootame Sind meiega liituma ning alustame uut aastat tõeliste tulemustega – sest meie usume aastaringsesse bikiinivormi!
Liitu meiega siin: #6 BIKINI CHALLENGE

Liitu väljakutsega!

Uus algus, uus vorm! Kutsume sind kolmapäeval, 11. jaanuaril Fitbody By Egle Nabi liikmed Facebooki gruppi, et koos üks supertõhus trenn teha!

Seekord annab trennile hoogu Reztart ning kõikide osalejate vahel loosime välja ka 2 x Reztart tervisejookide ja batoonide komplekti.

🎁 NB! Piilu ka meie IG, et loosimängus osaleda!

📍 Arvesta treeninguks ca 40 minutit
📍 Vajad 2 hantlit või mõnda muud lisaraskust

Kui Sul on küsimusi meile või startiva #6 Bikini Challenge väljakutse kohta, siis saad neid ka laivis küsida!

Trennis osalemiseks pane trenniriided selga ja tule lihtsalt kolmapäeva õhtul kell 19:00 Fitbody by Egle Nabi liikmed Facebooki gruppi.

Peatse kohtumiseni!

Meil on hea meel teada anda, millised retseptid said Fitbody x Tefal retseptivõistluse võitjaks!

Aitäh kõikidele osalejatele – kõik retseptid on väga põnevad, tervislikud ja lihtsalt järgi tehtavad! Meie Fitbodys igatahes võtame järjest kõik ette ja proovime läbi!

VÕITJAD

Peaauhinna Euronicsilt võitis Karin Kuldmets Bruchettade retseptiga. Neid saad väga edukalt ja rasvavabalt teha ka kuumaõhufritüüris!

Peaauhinna Euronicsilt võitis Karin Kuldmets Bruschettade retseptiga. Neid saad väga edukalt ja rasvavabalt teha ka kuumaõhufritüüris!

Rahva lemmikuks osutus Janika Ritsoni kõrvitsasupi retsept.

Fitbody auhinnad lähevad Reet Pärgmäele (läätsepada), Maarja Hirvele (lõhesalat) ja Jonna Aljasmäele (Köögiviljad munanuudlite ja kanaga).

Vaata kõiki retsepte koos fotode ja valmistamisjuhisega SIIT.

Aeg on taas üheskoos trenni teha! Kutsume sind kolmapäeval Fitbody By Egle Nabi liikmed Facebooki gruppi, et koos üks lühike kuid supertõhus trenn teha!

Kuidas saab olla trenn lühike ja samal ajal tõhus? Saab, kui tegemist on HIIT ehk intervalltreeninguga. Sel põhjusel on HIIT-tüüpi treeningud Fitbody Weight Loss programmide tuumaks ja paljudele juba tuttavad. Tasuta live-trenn on muidugi hea sissejuhatus kõigile, kes veel Fitbodyga liitunud ei ole!

📍 Treening kestab 30 minutit
📍 Vaja läheb matti/vaipa – trenni teeme enda keharaskusega

Nagu ikka, räägime teile esimesena Fitbody järgmisest väljakutsest ning järgmistest plaanidest!

Trennis osalemiseks pane trenniriided selga ja tule lihtsalt kolmapäeva õhtul kell 19:00 Fitbody by Egle Nabi liikmed Facebooki gruppi.

Peatse kohtumiseni!

Kutsume Sind Fitbody Detox väljakutsesse, kus pöörame 7 päeva jooksul tähelepanu iseendale ning leiame võimalusi keha ja vaimu puhastamiseks ning stressi vähendamiseks. Tasuta väljakutse algab esmaspäeval, 31. oktoobril!

Minu treeneri Charles R. Poliquinil oli ütlus “Inimeste suurim stressiallikas on nii see mis suust sisse läheb kui ka see mis sealt välja tuleb.” Ehk siis toit mida me tarbime, jook mida joome, õhk mida hingame ja sõnad, mida me välja ütleme.

7 päeva märkamist

Lihtsate võtetega pöörame kõik KOOS 7 päeva jooksul tähelepanu oma toitumisele ja elustiilile. See Challenge on sulle, et kasvatada tasakaalutunnet, aidata puhata liigsest infotarbimisest ning parandada seeläbi une- ja elukvaliteeti üldiselt. Toon sinuni lihtsad nipid mida mulle ja tippsportlastele õpetas minu mentor ja maailmakuulus treener Charles Poliquin. Usu mind – need tegelikult võtavad minimaalse aja sinu päevast ja kui neid õigesti teed, siis avastad peatselt, et sul polegi tegelikult nii kiire!

Toitumine ja elustiil

Selle Challenge programmis ei ole trenne – fookus on toitumisel ja elustiilil. Soovitan sul sellele nädalale mitte raskeid trenne planeerida, et saaksid keskenduda just toitumisele ja elustiilile üldisemalt. Lõpuks meil on ju vaid piiratud hulk aega ja energiat. 

Kristin Salupuu toob Sinuni nipid, kuidas toetada seedimist ja üldist enesetunnet. Jah, ka meie toitumisvalikud mõjutavad emotsioone ja vastupidi. Aga mõtle, kui Sa suudaksid kujundada oma toitumislaua selliseks, et saad teha ise oma valikuid nii, et Sul on tegelikult ka hea! Sellele tasub tähelepanu pöörata!

7 päeva puhast elu ja motiveerivaid ülesandeid

Kuidas väljakutse välja näeb?
Anname Sulle lihtsad ülesanded, mida nädala jooksul märgata, mida korrigeerida.

🥗 Toitumine: saad nädalaks ajaks juhised keha puhastamiseks, mida 7 päeva jooksul jälgida.

🥦 Iga päev saad lisaks ühe uue toitumisega seotud ülesande – näiteks mingi konkreetse toitaine, mida tarbida või millest loobuda!

⏰ Puhastame meelt ja vähendame stressi: püüa nädala jooksul järgida meie tehtud plaani, mis on sotud ajakasutuse, puhkamise ja enesetundega

🤗 Iga päev saad lisaks pisikese liikumisülesande, mida saad teha nii kodus kui kontoris. Kui teed koos pere või kolleegidega, on veel lõbusam!

👩‍🦳👩🏻‍🦰👩🏻‍🦱 Kogu materjal on kättesaadav Fitbody veebis SINU PROFIIL all ning Fitbody By Egle Nabi liikmed Facebooki grupis. Väljakutsega liitu SIIN.

Peale puhastust trenni!

Detox Challenge on suurepärane start meie järgmisele Weight Loss Challenge väljakutsele, mis algab 7. novembril. Sinu keha on saanud puhkust ning juba häälestunud puhtamale toidule ning valmis uusi kõrgusi saavutama!

Uus treeningväljakutse on kokku pandud bikiinifitnessi võistlejate nippide põhjal, kus minimaalse ajaga on vaja saavutada maksimaalselt hea vorm. Sul on nädalas kolm 25-40 minutilist intervalltreeningut, mis soodustavad kaalulangetust ning tõstavad kiirelt füüsilist võimekust.

Loe Weight Loss Challenge kohta pikemalt SIIT ja liitu väljakutsega!

KUIDAS LIITUDA

📍 DETOX CHALLENGEGA liitumiseks lisa väljakutse ostukorvi (maksumus 0 EUR) ning siirdu maksma ning kinnita tellimus. Nii oledki väljakutsega liitunud. Sa ei pea sisestama oma panga- ega krediitkaardinumbrit.

📍 Jälgi, et oled ka Fitbody uudiskirja saajate nimekirjas, sest saadame väljakutse jooksul Sulle meilile vajalikku infot ja treeningvideo! Uudiskirjaga saad liituda ka SIIN.

Sa oled seda väärt, et naudiksid oma elu täiel rinnal. Sa tead ju, et oled tegelikult üks suurepärane naine!


“Mida täna süüa teha?” See on küsimus, mis meil pea igapäevaselt eetrisse jookseb. Sest peale selle, et toit oleks maitsev, võiks ta olla ka tervislik ning varustada keha kõikide vajalike toitainetega, et tunneksid end terve ja energilisena.

Seetõttu otsustasime Fitbodys, et viime tervisliku toitumise massidesse!

📍 Kogume oktoobrikuu jooksul kokku kõik parimad tervislikud retseptid ja inspireerime seeläbi nii ennast kui teisi tegema toitumises tervislikke, nutikaid ja maitsvaid valikuid !

 KUIDAS OSALEDA?

✦ Valmista enda lemmikretsept, tee sellest pilt ning lisa koos valmistamisjuhendiga Fitbody retseptigaleriisse Facebookis või saatke meile e-mailile info@fitbody.ee

✦ Mida kaunim foto ja põnevam retsept, seda suurem võiduvõimalus!

AUHINNAD

✦ Loosi läheb lausa kaks Tefal EasyFry 3in1 kuumaõhufritüüri , mis fritib, aurutab ja grillib! Ome lemmiku valib žürii ning rahvas- kõige enam laike saanud retsept.

✦ Fitbody loosib välja 3 treeningkomplekti: 100EUR Fitbody krediiti + joogipudel + treeningkummide komplekt.

✦ Parimad retseptid saavad koha uues Fitbody retseptikogus – loomulikult autori nõusolekul koos viitega.

Loe täpseid reegleid www.fitbody.ee

Tefal EasyFry 3in1 kuumaõhufritüüri kohta loe siit

Teeme tuju heaks ja keha kuumaks septembri live-trennis!

🍑 “Milline on kõige parem ja efektiivsem harjutus tuharale?”
🍑 “Kas kodutrenniga üldse saab tuhara toonusesse?”
🍑 “Kas see on üldse võimalik, kui ma ei kasuta suuri raskusi?”
Need on küsimused, mida kliendid pea iga päev küsivad 🙃

📍 Seekord vastame sellele küsimusele põhjalikult ja näitame ette KÕIK kõige efektiivsemad harjutused, mida Sa tuharale teha saad!

Kõige nutikam pisike abimees on siinkohal BOOTY BAND – väike kummilint, mis annab Sinu treeningule koormuse. Kummilint võtab vähe ruumi, seda on ülilihtne reisile kaasa võtta ning annab Sulle tohutult palju võimalusi treenimiseks!

Kui oled algaja, saad teha kõiki harjutusi enda keharaskusega. Samm-sammult aga saad jõudu ja toonust juurde ning saad liikuda juba erineva raskusega booty bandide juurde.


Kui Sul booty bande veel ei ole, siis telli endale Fitbody Booty bandid. Komplektis on 3 erineva raskusega kummilinti – roosa, hall ja must.

Trennis osalemiseks pane trenniriided selga ja tule lihtsalt neljapäeva õhtul kell 18:30 Fitbody by Egle Nabi liikmed Facebooki gruppi.

📍 Kõikide osalejate vahel loosime välja ühe ilusa Booty bandide komplekti!

Peatse kohtumiseni!

Kutsume teid taas meie tasuta live-trenni!

Seekord on kavas Fitbody naiste üks lemmiktrenne Butt & Abs. Need on just need piirkonnad, mis on naiste jaoks probleemkohad ning lubame, et saad trennist mõnusa koormuse ja superhea tuju!

Meie trenni toetab L´Oreal Paris, mis tähendab muidugi seda, et oodata on auhindu! Loosime osalejate välja näohooldus- ja juuksetooteid, mis meie tiimi lemmikuteks on saanud!

Trennis osalemiseks pane trenniriided selga ja tule lihtsalt kolmapäeva õhtul kell 19:00 Fitbody by Egle Nabi liikmed Facebooki gruppi. Lisavahendeid ei ole vaja, teeme trenni enda keharaskusega!

Peatse kohtumiseni!

Kutsume teid taas meie tasuta live-trenni!

Seekord teeme ühe korraliku rasvapõletustrenni. Mõnusalt energiline HIIT annab Su kehale korraliku energiapaugu ja kindlustab hea enesetunde mitmeks päevaks!

Seekord paneb meie trennile vunki juurde Eucerin, mis tähendab muidugi seda, et seekord loosime taas auhindu!

Trennis osalemiseks tule neljapäeva õhtul kell 19:00 Fitbody by Egle Nabi liikmed Facebooki gruppi. Lisavahendeid ei ole vaja, teeme trenni enda keharaskusega!

Peatse kohtumiseni!

Ka sel aastal saab pikal nädalavahetusel treenida Eestimaa ühel kaunimal saarel – Hiiumaal! Meie tiimi trennihuntide jaoks on tegu vaieldamatult kõige oodatuma treeningsündmusega, kus ennast tõeliselt proovile panna!

Erakordsed treeningpaigad ja vaheldusrikkad treeningud

Põlise hiidlasena on Egle kaardistanud ära saare kõik jõusaalid ja looduskaunid paigad, kus trenne läbi viia. Kuidas kõlab HIIT trenn kõrbes, jõutrenn uusimas Kärdla saalis ja lõõgastav jooga merekaldal, kus taustamuusikana tuules sahisevad rohulibled ja lainete loksumine? Väljakutsuv idüll on vast kõige täpsem lause selle ettevõtmise kirjeldamiseks.

Jooga mere ääres

Laagris saadki tutvuda erinevate treeningstiilidega ning panna enda keha ja vaim mitmekülgselt proovile. Treeningud on oma olemuselt küllaltki erinevad – lisaks jõutreeningutele teeme HIITi ja treeninguid enda keharaskusega, kuid võtame aja maha ka lõõgastavate venistustega. Hommikut alustame kerge sörgi/kõnniga mere äärde, kus karge merevesi päevale värske stardi annab. Mitmekesisus treeningmenüüs võimaldab Sul teha rohkem treeninguid, kui suudad arvata ning teenib laagri peamist eesmärki – viia Sind lühikese aja jooksul paremasse vormi. Ühtlasi saad teada, millised treeningud Sulle kõige paremini sobivad ja meeldivad.

Laagrites osalenud toovadki eelkõige välja tunde, et peale Hiiumaad on kõik tavatrennid ülilihtsad, sest areng on olnud uskumatu! Ühtlasi tuntakse tuurt uhkust oma saavutuste üle!

Jõusaal Hiiumaal

Mulle meeldis see, et 3 päeva suutsin kõik trennid kaasa teha. Laager oli mugavustsoonist välja tulemine ja keha üllatamine.

Kairi


Naudime Hiiumaad

Laagril on ka teine oluline eesmärk – tutvustada Sulle Hiiumaad kui ägedat saart. Ja mis võiks olla veel lahedam, kui treenida erinevates paikades, mis ainult kohalikud teavad! Trennid toimuvad nii õues kui siseruumides seega võib lubada, et üksluiseks kellegi ei lähe.

Treening metsas

Lisaks trennidele on kavas ka terviseteemalised loengud ja nagu ikka, on meil ka mõni üllatus kavas! Kuhu me sel korral külla läheme ja mida põnevat vabal ajal teeme, selgub aga laagris. Kõike põnevat ei saa ka ette ära rääkida. Koju tuled igatahes paremas vormis, väsinuna aga kindlasti õnnelikuna ja uute sõprade võrra rikkamana!

Ühe üllatuse räägime tegelikult ikkagi ära- sel aastal tuleb Hiiumaale kaasa kõigi naiste lemmiktreener Roman Gritsanjuk!


Majutus ja toitlustus

Laagri hind sisaldab tavapäraselt majutust 2-või 3-kohalistes tubades (3 ööd) ning kõiki toidukordi.

Majutume tuliuutes kaunites villades Kärdla linnas, kus on mugavad kvaliteetvoodid heaks uneks ning kaunis sisekujundus.

Majutus villas

Toitlustus toimub villades koha peal – meil on oma kokk, kes valmistab Egle ja Kristini retseptide järgi koha peal süüa. Tagame, et Su menüü oleks mitmekesine ja toetaks treeninguid. Palud naised on laagris proovitud retseptid hiljem ka enda pere menüüsse võtnud.

Laagris on teie jaoks tasuta ka treeninguid toetavad vitamiinid/toidulisandid, BCAA jook ning trennijärgne valgujook.

Hommikusöök villas

Õhtuti on võimalik saarel ringi sõita või villas grillida, saunatada. Meie villade alal on olemas nii saun kui ka tünnisaun.

Kingitused

Nagu alati, tervitavad kõiki osalisi ka kinkekotid väärtusliku ja vajaliku spordi- ja tervisekaubaga! Selleaastane kingikott on väärtuses lausa 150EUR!

Seekord on meie koostööparnerid Eucerin, Loreal, Fysioline ja Mybody. Kingikottidest leiate põnevaid ilutooteid ja ühe eriti hea booty bandi, millega kodukavade järgi head vormi hoida!

Laagri ajakava /muutub detailsemaks/*

Neljapäev

12.00 Saabumine saarele ja lõunane treening jõusaalis ja laagri ametlik avamine

16.30 Õhtune treening õues (aeroobne)

19.30 Õhtune lõõgastav treening õues

Reede

Varahommikune virgutus koos suplusega (vabatahtlik, aga kõik on kaasa teinud :))

10.30 Hommikune lihastrenn jõusaalis

14.00 Pealelõunane Buttlift õues

17.30 Õhtune aeroobne treening õues- ole valmis tutvuma Hiiumaa kõrbega

20.00 Lõõgastav taastumine: jooga või venitused 

Laupäev

Varahommikune virgutus koos suplusega (suplus vabatahtlik)

10.30 Hommikune lihastrenn jõusaalis

14.00 Pealelõunane treening HIIT õues

17.30 Legendaarne stiilitrenn kostüümides (täpsem info enne laagrit)

20.00 lõõgastav taastumine: jooga või venitused

Pühapäev

Varahommikune virgutus koos suplusega (suplus vabatahtlik)

10.30 Hommikune Buttlift õues

14.00 Viimane pingutus ja laagri lõpetamine

Laager on lõppenud


Aitäh tiimile Fitbody by Egle Nabi, Roman Gritsanjuk, Kristin Salupuu, Helen Unt nind muidugi meie toetajatele, kes ürituse eriti ägedaks tegid! Täname: Eucerin, L´oreal, Fysioline, Hiiu Muna, Tere Piim, MyBody ja Nobananas 🍓

VAATA GALERIID SIIT

TASUTA Summer Challenge väljakutsenädal on Sulle, kui soovid motivatsiooni ja ideid kuidas suvel head vormi hoida või parandada. Anname Sulle 7 päeva jooksul lühikesi aktiivseid ülesandeid, toitumissoovitusi ja lühitrenne, mis on tehtavad igal pool ning võtavad vaid minimaalse osa sinu päevast!

Leia enda motivatsioon

Fitbody suvise väljakutse eesmärk on hoida sinu motivatsiooni kõrgel ka suveperioodil, innustada Sind olema olla aktiivne ning teha tervislikemaid toitumisvalikuid. Kui oled oma treeningud vahepeal unarusse jätnud, on see väljkautse ideaalne viis taasalustamiseks. Ka Fitbody Hiiumaa treeninglaagrisse tulijatele on see ideaalne ettevalmistus! 7-päevane suveväljakutse on lühem ja lihtsam versioon meie populaarseimast täispikast Bikini Challenge väljakutsest. 

Igapäevased sportlikud ülesanded

Anname Sulle igaks päevaks mõne aktiivse ülesande, mille täitmine võtab minimaalse aja. Kui Sul on juba väljakujunenud trennireziim, võid võtta väljakutses pakutu lisatreeninguks ja saavutada veelgi parem vorm! Väljakutse sobib erineva tasemega treenijale, kuna raskust reguleerid Sina ise.  Kõik harjutused on tehtavad ilma lisavarustuseta Sinu valitud kohas – tee kodus, treeningsaalis või looduses!

Toitumis- ja elustiilinipid

Iga päev anname Sulle ka ühe tervise ja elustiiliga seotud väljakutse. Jagame enda kogemusest väikeseid nippe, mis on tõhusad, aga lihtsad. Toitumisteemadel jagan enda kogemust meie toitumisnõustaja Kristin Salupuu, kes juba mitmed aastad Fitbody programmides naisi hea vormi juurde on suunanud.

Oleme koos ja toetame üksteist!

Seekordne väljakutse leiab aset Fitbody by Egle Nabi Facebooki-grupis, kus saame üksteist toetada, kogemusi jagada ning motiveerida. Liitu grupiga, lülita sisse teavitused ning teeme selle koos ära!

Sinuga koos treenivad samal ajal teised Fitbody naised. Ühises grupis toetame ja motiveerime üksteist ning jagame oma kogemusi ning väljakutseid.

Käes on maikuu, suvi juba paistab ning kõigil on tohutu trennituhin peal!

Abs-abs-abs

Sellepärast mõtlesime, et emedepäeva puhul tuleks ka kindlasti üks live-trenn teha! Ja mida emad tavaliselt tahavad? Muidugi kõhulihastetrenni!

Oodatud on kõik emad ja kõik lapsed – igas vanuses ja igas vormis – peaasi, et tahad natuke hoogsalt trenni teha!

Trenni pikkus on vaid kiired 25 minutit – mõnus energiline õhtune liigutamine!

Kingitused!

Fitbody naistel on üks ühine joon – nimelt on enamik neist keskmisest rohkem motiveeritud. Ilmselt mõjub nii regulaarne trenn 😃

Selleks, et Sul oleks alati motivatsiooni meiega koos liikuda, teeme teile kingitusi!

Kõikide osalejate vahel loosime välja lausa 3 kingitust:

  • Fitbody treeningprogramm Sinu enda valikul – vali ise endale sobiv või küsi meilt nõu!
  • Fitbody T-särgi
  • Meie lemmiku, asendamatu Carnitin rasvapõletaja! L-karnitiin sobib Sulle, kui soovid langetada kaalu läbi rasvapõletuse, saavutada soovitud figuur või hoida kaalu.

Ootame Sind teisipäeval kell 19:00 meie Facebooki gruppi, kus toimub live.

Trenn on tasuta.

Saada meile liitumiskutse SIIN.

Kohtumiseni teisipäeval!

Pane pühapäeval matt ja vaim valmis, eemalda elutoapõrandalt üleliigsed asjad ja ühine meiega üheks mõnusaks 45-minutiliseks trenniks!


Sel korral teeme seda, mida tegema peab- ikka Buttlifti ja kõhulihaseid!

Kui oled tugev ja tahad, et esmaspäeval natuke valus trepist oleks käia (jep, paljudele see tunne päriselt ka meeldib!), siis otsi endale üks lisaraskus, millega kükke teha.

Kui Sul pro-raskust, nagu hantel või sangpomm, ei ole, võta kott ja pane see raamatuid, kuivaineid või muud kodust kraami täis. Kui Sul matti ei ole, kasuta vaipa! Trenni tegemine on ju ikka eelkõige tahtmise küsimus – ilusad vahendid ja kenad riided on lihtsalt boonus!

Alustame kell 16:00 liikmete Facebooki grupis. Kui Sind seal ei ole, siis liitu SIIN:

Nagu ikka, saavad kõik tublid osalejad pärast “kommi” – ehk mõne sooduspakkumise meie programmidega liitumiseks!

Kohtume taas veebivahendusel, et koos üks energiline trenn teha!

Sel korral on menüüs HIIT treening. Kuigi HIIT võib kõlada hirmutavalt, siis tegelikult saab HIITi teha ka algaja treenija, sest näitame nii nii lihtsamaid kui ka raskemaid variante harjutustest. Ka tempo on Sinu enda valida.

Treeningvahendeid ei ole selles trennis pole vaja. Võta lähedusse joogipudel ja hea tuju! Viime sellel raskel ajal mõtted mujale ja veedame koos treenides aega!

Trenn kestab umbes 45 min ja 15 min vastab Egle rõõmuga teie küsimustele.

Teening on tasuta. Osalemiseks liitu Fitbody by Egle Nabi liikmed grupiga Facebookis, tee endale kodus paras ruum liikumiseks ning vajuta kell 17:00 arvuti võu telefon lahti!

Liitu grupiga SIIN

Kohtume trennis! 

Kallid Fitbody naised!

Mul on teile suur rõõm teada anda, et meie pere on nüüd viieliikmeline! 15. jaanuaril sündis meile üks vahva piiga, kes sai nimeks Nurmiina. Olen teadlikult võtnud rohkem aega, et uue pereliikmega lähemalt tuttavaks saada ja rahulikult, omaenda tempos, taas töö- ja sotsiaalellu naasta.

Omas tempos

Meil kõigil on elus erinevaid perioode ning olen seda meelt, et kõige olulisem on kuulata enda sisetunnet ning toimida just nii, kuidas südames õige tundub. pean tõdema, et viimased kuud on minu ellu toonud mitmeid väljakutseid ning pannud elu veidi teise nurga alt vaatama.

2021. aasta oli meie perele väga pöördeline aeg ning mis seal salata – ka Covid lõi sarnaselt paljudega minu tööalased plaanid pahupidi. Aasta lõpus lahkus meie hulgast aga ka minu kallis isa, keda õdedega igatsema jääme. Selline see elu on – üks küünal kustub, teine süttib. Minu väikse tütre nimi, Nurmiina, tuli minuni ise ja sümboliseerib minu jaoks kõige uue ja puhta algust.

Egle beebiga jalutamas
Beebiga igapäevast jalutuskäiku tegemas

Seetõttu olengi teadlikult võtnud aega, et iseendasse vaadata ning kõikide muutustega harjuda – leida aega leppimiseks, kohanemiseks, rõõmustamiseks ja uuteks plaanideks. Teinekord on lihtsalt nii, et soovid olla oma mõtetega ning neid jagada hiljem, kui need on juba läbi mõeldud ja lahendused leitud.

Pean tunnistama, et kolmas rasedus oli minu jaoks ka veidi erinev. Kui esimesed kaks rasedust läksin sünnitusmajja peaaegu otse treeningsaalist, siis seekord sain ka mina tunda mitmeid “vaevusi”, mida paljud naised kogenud on. Ka seepärast olen olnud teie jaoks viimasel ajal “kadunud”. Nüüd aga tunnen, et olen vaikselt valmis taas välismaailmaga suhtlema ja loodan väga, et teie igatsete mind sama palju, kui mina teid!

Teeme koos aastast 2022 uute alguste ja õnnestumiste aasta!

Uued väljakutsed

Kui aga väljakutsetest veel rääkida, siis on üks suurim neist alles ees! Küllap olete kuulnud, et tegime Heikiga esimest korda koos treeningplaani, mille nimeks sai Couples´ Challenge. See on meie kui sportliku abielupaari üheskoos loodud treeningväljakutse, kus jagame enda treeningplaane, elustiilinõuandeid, toitumisharjumusi ning räägime ka sellest, kuidas tiheda töögraafiku ja pere kõrvalt üksteisele aega leida.

Egle ja Heiki Nabi
Nii filmisime väljakutse kavasid

Kuna see Challenge väärtustab eelkõige koos veedetud aega, koos tegemist ja üksteise motiveerimist, siis on väljakutse mõeldud kahele inimesele – tee seda just enda valitud kaaslasega! Eelduseks on see, et see inimene sulle meeldib ja liikumine valmistab rõõmu. Kutsu väljakutsesse oma partner, sõbranna, sõber või kolleeg – sugu, vanus ja suhtestaatus ei oma siin tähtsust!

Te ei kujuta ette, kuidas ma ootan teiega kohtumist!

Väljakutsega saad liituda SIIN. Soodushind 129.- kehtib Sõbrapäevani ning katab kahe inimese osaluse programmis.

TAGASI TREENIMA!

Kuna füüsiline kohtumine on olnud raskendatud, olen loonud lisanud teie jaoks veebi mitmeid uusi treeningkavasid. Kodukavadest saad proovida HIIT Weight loss HOME kava, jõusaalis treenimiseks sobivad BIKINI BODY GYM ja HIIT Weight loss GYM. Peagi lisandub BIKINI BODY HOME ja BEGINNERS GYM kava.

Juulis toimuvad HIIUMAA LAAGRIS saame aga kohtuda päriselt näost-näkku koos minu väikeste abilistega. Augustis saab toimuma ka traditsiooniline linnalaager. Kui oled meie meililistis, saad üritustest ja uutest kavadest alati esimesena teada, sest laagrisse on piiratud arv kohti, mis on alati kiirelt täis saanud. Listiga saad liituda SIIN.

Seni aga ootan teiega kohtumist väljakutses ning olen teie jaoks alati olemas meie Fitbody by Egle Nabi liikmed grupis!

Kohtumisi oodates

Teie Egle

Kallis Fitbody pere!

Soovin Sinuga jagada uusi mõtteid ja plaane, mis alanud 2022 aasta mulle toob.

Aga kõigepealt peegeldan lõppenud aastat ja vastan mitmete küsimusele, miks minust viimastel kuudel vähe kuulda on olnud.

2021. aasta oli selline eriline aasta, mis pakkus tõepoolest kõike. Ühe käega võttis, teisega andis. Aastas oli nii rõõmu, toredaid kohtumisi, arenguvõimalusi kui ka väljakutseid, kurbust ja hüvastijätmisi. Soovin teiega jagada aga eelkõige toredaid uudiseid ja uusi suundi.

2021 aasta algu pakkus mulle põneva võimaluse enesearenguks ja proovilepanekuks – töötasin pea aasta Confido Meditsiinikeskuse Heaoluosakonna juhina. See on ka üks põhjus, miks olen klassikalise treeneritöö osakaalu viimasel ajal vähendanud. Saadud kogemust ja kontakte rakendan kindlasti ka edaspidistes Fitbody tegemistes – et meie programmid ja koolitused oleksid veel laiapõhjalisemad ning aitaksid veel teadlikumalt Sinu tervisesse panustada.

Rohkem online kavasid ja traditsioonilised suvelaagrid

Eelmisel aastal liitus Fitbody perega Helen Unt, kes jagab samuti kirge tervislike elusviiside ja treeningu vastu. Helenil on pikaaegne kogemus kommunikatsiooni- ja turundusvaldkonnas ning oleme viimased pool aastat üheskoos Fitbody uut veebi arendanud. Meie soov on viia Fitbody online-programmid uuele tasemele nõnda, et programmide valik oleks laiem ning neid oleks kõigi jaoks mugavam kasutada.

Arvan, et tänases muutuvas maailmas on oma tervise ja heaolu eest hoolitsemine olulisem, kui kunagi varem ning just online programmide ja väljakutsete abil jõuan oma sõnumi viia rohkemate inimesteni. Loodan väga, et võtate värskelt valminud Fitbody lehe kiiresti omaks ja saame virtuaalselt juba peagi järgmises väljakutses kohtuda!

7-10 juulil toimub ka traditsiooniline Hiiumaa treeninglaager, mis lähipäevil müüki tuleb.

Suur muutus eraelus

Kui aga rääkida isiklikust elust, siis saab aasta 2022 olema väga erinev eelnevatest, sest mul on Sulle üks suur uudis – meie pere suureneb juba üsna peatselt! Ka see kolmas rasedus on olnud “põnev” väljakutse mis on teine oluline põhjus, miks ma eelmise aasta teises pooles Fitbody tegemistes vähem aktiivne olin. Juba üsna peatselt olen 3 lapse ema!

Egle ja Heiki Nabi perega
Egle ja Heiki Nabi tütar Renata ja poeg Henriga

Perekesksus peegeldub seda rohkem ka Fitbody programmides. Märtsis stardib meie esimene Couples Challenge, mille oleme koos abikaasa Heikiga koos loonud. Oleme kokku pannud 4-nädalase treeningväljakutse, mida saab teha koos kaaslasega- olgu see abikaasa, elukaaslane, sõbranna või hoopis kolleeg- peaasi, et soovite koos kvaliteetaega veeta! Jagame Sinuga ka enda nõuanded elustiili, toitumise ja treeningute korralduse osas. Ootame Sind väga liituma!

Igal juhul mina olen alanud aasta osas väga põnevil ja Sinu jaoks virtuaalsetes kanalites ja Fitbody uues veebis olemas!

Kui Sa veel ei ole Fitbody grupi liige, siis saada liitumisssoov SIIT

Kallistustega

Egle Nabi

Meie partnerid