Sündmused

Meil on hea meel teada anda, millised retseptid said Fitbody x Tefal retseptivõistluse võitjaks!

Aitäh kõikidele osalejatele – kõik retseptid on väga põnevad, tervislikud ja lihtsalt järgi tehtavad! Meie Fitbodys igatahes võtame järjest kõik ette ja proovime läbi!

VÕITJAD

Peaauhinna Euronicsilt võitis Karin Kuldmets Bruchettade retseptiga. Neid saad väga edukalt ja rasvavabalt teha ka kuumaõhufritüüris!

Peaauhinna Euronicsilt võitis Karin Kuldmets Bruschettade retseptiga. Neid saad väga edukalt ja rasvavabalt teha ka kuumaõhufritüüris!

Rahva lemmikuks osutus Janika Ritsoni kõrvitsasupi retsept.

Fitbody auhinnad lähevad Reet Pärgmäele (läätsepada), Maarja Hirvele (lõhesalat) ja Jonna Aljasmäele (Köögiviljad munanuudlite ja kanaga).

Vaata kõiki retsepte koos fotode ja valmistamisjuhisega SIIT.

Aeg on taas üheskoos trenni teha! Kutsume sind kolmapäeval Fitbody By Egle Nabi liikmed Facebooki gruppi, et koos üks lühike kuid supertõhus trenn teha!

Kuidas saab olla trenn lühike ja samal ajal tõhus? Saab, kui tegemist on HIIT ehk intervalltreeninguga. Sel põhjusel on HIIT-tüüpi treeningud Fitbody Weight Loss programmide tuumaks ja paljudele juba tuttavad. Tasuta live-trenn on muidugi hea sissejuhatus kõigile, kes veel Fitbodyga liitunud ei ole!

📍 Treening kestab 30 minutit
📍 Vaja läheb matti/vaipa – trenni teeme enda keharaskusega

Nagu ikka, räägime teile esimesena Fitbody järgmisest väljakutsest ning järgmistest plaanidest!

Trennis osalemiseks pane trenniriided selga ja tule lihtsalt kolmapäeva õhtul kell 19:00 Fitbody by Egle Nabi liikmed Facebooki gruppi.

Peatse kohtumiseni!

Kutsume Sind Fitbody Detox väljakutsesse, kus pöörame 7 päeva jooksul tähelepanu iseendale ning leiame võimalusi keha ja vaimu puhastamiseks ning stressi vähendamiseks. Tasuta väljakutse algab esmaspäeval, 31. oktoobril!

Minu treeneri Charles R. Poliquinil oli ütlus “Inimeste suurim stressiallikas on nii see mis suust sisse läheb kui ka see mis sealt välja tuleb.” Ehk siis toit mida me tarbime, jook mida joome, õhk mida hingame ja sõnad, mida me välja ütleme.

7 päeva märkamist

Lihtsate võtetega pöörame kõik KOOS 7 päeva jooksul tähelepanu oma toitumisele ja elustiilile. See Challenge on sulle, et kasvatada tasakaalutunnet, aidata puhata liigsest infotarbimisest ning parandada seeläbi une- ja elukvaliteeti üldiselt. Toon sinuni lihtsad nipid mida mulle ja tippsportlastele õpetas minu mentor ja maailmakuulus treener Charles Poliquin. Usu mind – need tegelikult võtavad minimaalse aja sinu päevast ja kui neid õigesti teed, siis avastad peatselt, et sul polegi tegelikult nii kiire!

Toitumine ja elustiil

Selle Challenge programmis ei ole trenne – fookus on toitumisel ja elustiilil. Soovitan sul sellele nädalale mitte raskeid trenne planeerida, et saaksid keskenduda just toitumisele ja elustiilile üldisemalt. Lõpuks meil on ju vaid piiratud hulk aega ja energiat. 

Kristin Salupuu toob Sinuni nipid, kuidas toetada seedimist ja üldist enesetunnet. Jah, ka meie toitumisvalikud mõjutavad emotsioone ja vastupidi. Aga mõtle, kui Sa suudaksid kujundada oma toitumislaua selliseks, et saad teha ise oma valikuid nii, et Sul on tegelikult ka hea! Sellele tasub tähelepanu pöörata!

7 päeva puhast elu ja motiveerivaid ülesandeid

Kuidas väljakutse välja näeb?
Anname Sulle lihtsad ülesanded, mida nädala jooksul märgata, mida korrigeerida.

🥗 Toitumine: saad nädalaks ajaks juhised keha puhastamiseks, mida 7 päeva jooksul jälgida.

🥦 Iga päev saad lisaks ühe uue toitumisega seotud ülesande – näiteks mingi konkreetse toitaine, mida tarbida või millest loobuda!

⏰ Puhastame meelt ja vähendame stressi: püüa nädala jooksul järgida meie tehtud plaani, mis on sotud ajakasutuse, puhkamise ja enesetundega

🤗 Iga päev saad lisaks pisikese liikumisülesande, mida saad teha nii kodus kui kontoris. Kui teed koos pere või kolleegidega, on veel lõbusam!

👩‍🦳👩🏻‍🦰👩🏻‍🦱 Kogu materjal on kättesaadav Fitbody veebis SINU PROFIIL all ning Fitbody By Egle Nabi liikmed Facebooki grupis. Väljakutsega liitu SIIN.

Peale puhastust trenni!

Detox Challenge on suurepärane start meie järgmisele Weight Loss Challenge väljakutsele, mis algab 7. novembril. Sinu keha on saanud puhkust ning juba häälestunud puhtamale toidule ning valmis uusi kõrgusi saavutama!

Uus treeningväljakutse on kokku pandud bikiinifitnessi võistlejate nippide põhjal, kus minimaalse ajaga on vaja saavutada maksimaalselt hea vorm. Sul on nädalas kolm 25-40 minutilist intervalltreeningut, mis soodustavad kaalulangetust ning tõstavad kiirelt füüsilist võimekust.

Loe Weight Loss Challenge kohta pikemalt SIIT ja liitu väljakutsega!

KUIDAS LIITUDA

📍 DETOX CHALLENGEGA liitumiseks lisa väljakutse ostukorvi (maksumus 0 EUR) ning siirdu maksma ning kinnita tellimus. Nii oledki väljakutsega liitunud. Sa ei pea sisestama oma panga- ega krediitkaardinumbrit.

📍 Jälgi, et oled ka Fitbody uudiskirja saajate nimekirjas, sest saadame väljakutse jooksul Sulle meilile vajalikku infot ja treeningvideo! Uudiskirjaga saad liituda ka SIIN.

Sa oled seda väärt, et naudiksid oma elu täiel rinnal. Sa tead ju, et oled tegelikult üks suurepärane naine!


“Mida täna süüa teha?” See on küsimus, mis meil pea igapäevaselt eetrisse jookseb. Sest peale selle, et toit oleks maitsev, võiks ta olla ka tervislik ning varustada keha kõikide vajalike toitainetega, et tunneksid end terve ja energilisena.

Seetõttu otsustasime Fitbodys, et viime tervisliku toitumise massidesse!

📍 Kogume oktoobrikuu jooksul kokku kõik parimad tervislikud retseptid ja inspireerime seeläbi nii ennast kui teisi tegema toitumises tervislikke, nutikaid ja maitsvaid valikuid !

 KUIDAS OSALEDA?

✦ Valmista enda lemmikretsept, tee sellest pilt ning lisa koos valmistamisjuhendiga Fitbody retseptigaleriisse Facebookis või saatke meile e-mailile info@fitbody.ee

✦ Mida kaunim foto ja põnevam retsept, seda suurem võiduvõimalus!

AUHINNAD

✦ Loosi läheb lausa kaks Tefal EasyFry 3in1 kuumaõhufritüüri , mis fritib, aurutab ja grillib! Ome lemmiku valib žürii ning rahvas- kõige enam laike saanud retsept.

✦ Fitbody loosib välja 3 treeningkomplekti: 100EUR Fitbody krediiti + joogipudel + treeningkummide komplekt.

✦ Parimad retseptid saavad koha uues Fitbody retseptikogus – loomulikult autori nõusolekul koos viitega.

Loe täpseid reegleid www.fitbody.ee

Tefal EasyFry 3in1 kuumaõhufritüüri kohta loe siit

Teeme tuju heaks ja keha kuumaks septembri live-trennis!

🍑 “Milline on kõige parem ja efektiivsem harjutus tuharale?”
🍑 “Kas kodutrenniga üldse saab tuhara toonusesse?”
🍑 “Kas see on üldse võimalik, kui ma ei kasuta suuri raskusi?”
Need on küsimused, mida kliendid pea iga päev küsivad 🙃

📍 Seekord vastame sellele küsimusele põhjalikult ja näitame ette KÕIK kõige efektiivsemad harjutused, mida Sa tuharale teha saad!

Kõige nutikam pisike abimees on siinkohal BOOTY BAND – väike kummilint, mis annab Sinu treeningule koormuse. Kummilint võtab vähe ruumi, seda on ülilihtne reisile kaasa võtta ning annab Sulle tohutult palju võimalusi treenimiseks!

Kui oled algaja, saad teha kõiki harjutusi enda keharaskusega. Samm-sammult aga saad jõudu ja toonust juurde ning saad liikuda juba erineva raskusega booty bandide juurde.


Kui Sul booty bande veel ei ole, siis telli endale Fitbody Booty bandid. Komplektis on 3 erineva raskusega kummilinti – roosa, hall ja must.

Trennis osalemiseks pane trenniriided selga ja tule lihtsalt neljapäeva õhtul kell 18:30 Fitbody by Egle Nabi liikmed Facebooki gruppi.

📍 Kõikide osalejate vahel loosime välja ühe ilusa Booty bandide komplekti!

Peatse kohtumiseni!

Kutsume teid taas meie tasuta live-trenni!

Seekord on kavas Fitbody naiste üks lemmiktrenne Butt & Abs. Need on just need piirkonnad, mis on naiste jaoks probleemkohad ning lubame, et saad trennist mõnusa koormuse ja superhea tuju!

Meie trenni toetab L´Oreal Paris, mis tähendab muidugi seda, et oodata on auhindu! Loosime osalejate välja näohooldus- ja juuksetooteid, mis meie tiimi lemmikuteks on saanud!

Trennis osalemiseks pane trenniriided selga ja tule lihtsalt kolmapäeva õhtul kell 19:00 Fitbody by Egle Nabi liikmed Facebooki gruppi. Lisavahendeid ei ole vaja, teeme trenni enda keharaskusega!

Peatse kohtumiseni!

Kutsume teid taas meie tasuta live-trenni!

Seekord teeme ühe korraliku rasvapõletustrenni. Mõnusalt energiline HIIT annab Su kehale korraliku energiapaugu ja kindlustab hea enesetunde mitmeks päevaks!

Seekord paneb meie trennile vunki juurde Eucerin, mis tähendab muidugi seda, et seekord loosime taas auhindu!

Trennis osalemiseks tule neljapäeva õhtul kell 19:00 Fitbody by Egle Nabi liikmed Facebooki gruppi. Lisavahendeid ei ole vaja, teeme trenni enda keharaskusega!

Peatse kohtumiseni!

Ka sel aastal saab pikal nädalavahetusel treenida Eestimaa ühel kaunimal saarel – Hiiumaal! Meie tiimi trennihuntide jaoks on tegu vaieldamatult kõige oodatuma treeningsündmusega, kus ennast tõeliselt proovile panna!

Erakordsed treeningpaigad ja vaheldusrikkad treeningud

Põlise hiidlasena on Egle kaardistanud ära saare kõik jõusaalid ja looduskaunid paigad, kus trenne läbi viia. Kuidas kõlab HIIT trenn kõrbes, jõutrenn uusimas Kärdla saalis ja lõõgastav jooga merekaldal, kus taustamuusikana tuules sahisevad rohulibled ja lainete loksumine? Väljakutsuv idüll on vast kõige täpsem lause selle ettevõtmise kirjeldamiseks.

Jooga mere ääres

Laagris saadki tutvuda erinevate treeningstiilidega ning panna enda keha ja vaim mitmekülgselt proovile. Treeningud on oma olemuselt küllaltki erinevad – lisaks jõutreeningutele teeme HIITi ja treeninguid enda keharaskusega, kuid võtame aja maha ka lõõgastavate venistustega. Hommikut alustame kerge sörgi/kõnniga mere äärde, kus karge merevesi päevale värske stardi annab. Mitmekesisus treeningmenüüs võimaldab Sul teha rohkem treeninguid, kui suudad arvata ning teenib laagri peamist eesmärki – viia Sind lühikese aja jooksul paremasse vormi. Ühtlasi saad teada, millised treeningud Sulle kõige paremini sobivad ja meeldivad.

Laagrites osalenud toovadki eelkõige välja tunde, et peale Hiiumaad on kõik tavatrennid ülilihtsad, sest areng on olnud uskumatu! Ühtlasi tuntakse tuurt uhkust oma saavutuste üle!

Jõusaal Hiiumaal

Mulle meeldis see, et 3 päeva suutsin kõik trennid kaasa teha. Laager oli mugavustsoonist välja tulemine ja keha üllatamine.

Kairi


Naudime Hiiumaad

Laagril on ka teine oluline eesmärk – tutvustada Sulle Hiiumaad kui ägedat saart. Ja mis võiks olla veel lahedam, kui treenida erinevates paikades, mis ainult kohalikud teavad! Trennid toimuvad nii õues kui siseruumides seega võib lubada, et üksluiseks kellegi ei lähe.

Treening metsas

Lisaks trennidele on kavas ka terviseteemalised loengud ja nagu ikka, on meil ka mõni üllatus kavas! Kuhu me sel korral külla läheme ja mida põnevat vabal ajal teeme, selgub aga laagris. Kõike põnevat ei saa ka ette ära rääkida. Koju tuled igatahes paremas vormis, väsinuna aga kindlasti õnnelikuna ja uute sõprade võrra rikkamana!

Ühe üllatuse räägime tegelikult ikkagi ära- sel aastal tuleb Hiiumaale kaasa kõigi naiste lemmiktreener Roman Gritsanjuk!


Majutus ja toitlustus

Laagri hind sisaldab tavapäraselt majutust 2-või 3-kohalistes tubades (3 ööd) ning kõiki toidukordi.

Majutume tuliuutes kaunites villades Kärdla linnas, kus on mugavad kvaliteetvoodid heaks uneks ning kaunis sisekujundus.

Majutus villas

Toitlustus toimub villades koha peal – meil on oma kokk, kes valmistab Egle ja Kristini retseptide järgi koha peal süüa. Tagame, et Su menüü oleks mitmekesine ja toetaks treeninguid. Palud naised on laagris proovitud retseptid hiljem ka enda pere menüüsse võtnud.

Laagris on teie jaoks tasuta ka treeninguid toetavad vitamiinid/toidulisandid, BCAA jook ning trennijärgne valgujook.

Hommikusöök villas

Õhtuti on võimalik saarel ringi sõita või villas grillida, saunatada. Meie villade alal on olemas nii saun kui ka tünnisaun.

Kingitused

Nagu alati, tervitavad kõiki osalisi ka kinkekotid väärtusliku ja vajaliku spordi- ja tervisekaubaga! Selleaastane kingikott on väärtuses lausa 150EUR!

Seekord on meie koostööparnerid Eucerin, Loreal, Fysioline ja Mybody. Kingikottidest leiate põnevaid ilutooteid ja ühe eriti hea booty bandi, millega kodukavade järgi head vormi hoida!

Laagri ajakava /muutub detailsemaks/*

Neljapäev

12.00 Saabumine saarele ja lõunane treening jõusaalis ja laagri ametlik avamine

16.30 Õhtune treening õues (aeroobne)

19.30 Õhtune lõõgastav treening õues

Reede

Varahommikune virgutus koos suplusega (vabatahtlik, aga kõik on kaasa teinud :))

10.30 Hommikune lihastrenn jõusaalis

14.00 Pealelõunane Buttlift õues

17.30 Õhtune aeroobne treening õues- ole valmis tutvuma Hiiumaa kõrbega

20.00 Lõõgastav taastumine: jooga või venitused 

Laupäev

Varahommikune virgutus koos suplusega (suplus vabatahtlik)

10.30 Hommikune lihastrenn jõusaalis

14.00 Pealelõunane treening HIIT õues

17.30 Legendaarne stiilitrenn kostüümides (täpsem info enne laagrit)

20.00 lõõgastav taastumine: jooga või venitused

Pühapäev

Varahommikune virgutus koos suplusega (suplus vabatahtlik)

10.30 Hommikune Buttlift õues

14.00 Viimane pingutus ja laagri lõpetamine

Laager on lõppenud


Aitäh tiimile Fitbody by Egle Nabi, Roman Gritsanjuk, Kristin Salupuu, Helen Unt nind muidugi meie toetajatele, kes ürituse eriti ägedaks tegid! Täname: Eucerin, L´oreal, Fysioline, Hiiu Muna, Tere Piim, MyBody ja Nobananas 🍓

VAATA GALERIID SIIT