on korvi lisatud

 

Fitbody suvelaager Hiiumaal 7-10 JUULI

  • Koolitus
  • Treeninglaager
  • Treeningud
hiiumaa

Ka sel aastal saab pikal nädalavahetusel treenida Eestimaa ühel kaunimal saarel – Hiiumaal! Meie tiimi trennihuntide jaoks on tegu vaieldamatult kõige oodatuma treeningsündmusega, kus ennast tõeliselt proovile panna!

Erakordsed treeningpaigad ja vaheldusrikkad treeningud

Põlise hiidlasena on Egle kaardistanud ära saare kõik jõusaalid ja looduskaunid paigad, kus trenne läbi viia. Kuidas kõlab HIIT trenn kõrbes, jõutrenn uusimas Kärdla saalis ja lõõgastav jooga merekaldal, kus taustamuusikana tuules sahisevad rohulibled ja lainete loksumine? Väljakutsuv idüll on vast kõige täpsem lause selle ettevõtmise kirjeldamiseks.

Jooga mere ääres

Laagris saadki tutvuda erinevate treeningstiilidega ning panna enda keha ja vaim mitmekülgselt proovile. Treeningud on oma olemuselt küllaltki erinevad – lisaks jõutreeningutele teeme HIITi ja treeninguid enda keharaskusega, kuid võtame aja maha ka lõõgastavate venistustega. Hommikut alustame kerge sörgi/kõnniga mere äärde, kus karge merevesi päevale värske stardi annab. Mitmekesisus treeningmenüüs võimaldab Sul teha rohkem treeninguid, kui suudad arvata ning teenib laagri peamist eesmärki – viia Sind lühikese aja jooksul paremasse vormi. Ühtlasi saad teada, millised treeningud Sulle kõige paremini sobivad ja meeldivad.

Laagrites osalenud toovadki eelkõige välja tunde, et peale Hiiumaad on kõik tavatrennid ülilihtsad, sest areng on olnud uskumatu! Ühtlasi tuntakse tuurt uhkust oma saavutuste üle!

Jõusaal Hiiumaal

Mulle meeldis see, et 3 päeva suutsin kõik trennid kaasa teha. Laager oli mugavustsoonist välja tulemine ja keha üllatamine.

Kairi


Naudime Hiiumaad

Laagril on ka teine oluline eesmärk – tutvustada Sulle Hiiumaad kui ägedat saart. Ja mis võiks olla veel lahedam, kui treenida erinevates paikades, mis ainult kohalikud teavad! Trennid toimuvad nii õues kui siseruumides seega võib lubada, et üksluiseks kellegi ei lähe.

Treening metsas

Lisaks trennidele on kavas ka terviseteemalised loengud ja nagu ikka, on meil ka mõni üllatus kavas! Kuhu me sel korral külla läheme ja mida põnevat vabal ajal teeme, selgub aga laagris. Kõike põnevat ei saa ka ette ära rääkida. Koju tuled igatahes paremas vormis, väsinuna aga kindlasti õnnelikuna ja uute sõprade võrra rikkamana!

Ühe üllatuse räägime tegelikult ikkagi ära- sel aastal tuleb Hiiumaale kaasa kõigi naiste lemmiktreener Roman Gritsanjuk!


Majutus ja toitlustus

Laagri hind sisaldab tavapäraselt majutust 2-või 3-kohalistes tubades (3 ööd) ning kõiki toidukordi.

Majutume tuliuutes kaunites villades Kärdla linnas, kus on mugavad kvaliteetvoodid heaks uneks ning kaunis sisekujundus.

Majutus villas

Toitlustus toimub villades koha peal – meil on oma kokk, kes valmistab Egle ja Kristini retseptide järgi koha peal süüa. Tagame, et Su menüü oleks mitmekesine ja toetaks treeninguid. Palud naised on laagris proovitud retseptid hiljem ka enda pere menüüsse võtnud.

Laagris on teie jaoks tasuta ka treeninguid toetavad vitamiinid/toidulisandid, BCAA jook ning trennijärgne valgujook.

Hommikusöök villas

Õhtuti on võimalik saarel ringi sõita või villas grillida, saunatada. Meie villade alal on olemas nii saun kui ka tünnisaun.

Kingitused

Nagu alati, tervitavad kõiki osalisi ka kinkekotid väärtusliku ja vajaliku spordi- ja tervisekaubaga! Selleaastane kingikott on väärtuses lausa 150EUR!

Seekord on meie koostööparnerid Eucerin, Loreal, Fysioline ja Mybody. Kingikottidest leiate põnevaid ilutooteid ja ühe eriti hea booty bandi, millega kodukavade järgi head vormi hoida!

Laagri ajakava /muutub detailsemaks/*

Neljapäev

12.00 Saabumine saarele ja lõunane treening jõusaalis ja laagri ametlik avamine

16.30 Õhtune treening õues (aeroobne)

19.30 Õhtune lõõgastav treening õues

Reede

Varahommikune virgutus koos suplusega (vabatahtlik, aga kõik on kaasa teinud :))

10.30 Hommikune lihastrenn jõusaalis

14.00 Pealelõunane Buttlift õues

17.30 Õhtune aeroobne treening õues- ole valmis tutvuma Hiiumaa kõrbega

20.00 Lõõgastav taastumine: jooga või venitused 

Laupäev

Varahommikune virgutus koos suplusega (suplus vabatahtlik)

10.30 Hommikune lihastrenn jõusaalis

14.00 Pealelõunane treening HIIT õues

17.30 Legendaarne stiilitrenn kostüümides (täpsem info enne laagrit)

20.00 lõõgastav taastumine: jooga või venitused

Pühapäev

Varahommikune virgutus koos suplusega (suplus vabatahtlik)

10.30 Hommikune Buttlift õues

14.00 Viimane pingutus ja laagri lõpetamine

Laager on lõppenud


Aitäh tiimile Fitbody by Egle Nabi, Roman Gritsanjuk, Kristin Salupuu, Helen Unt nind muidugi meie toetajatele, kes ürituse eriti ägedaks tegid! Täname: Eucerin, L´oreal, Fysioline, Hiiu Muna, Tere Piim, MyBody ja Nobananas 🍓

VAATA GALERIID SIIT

Meie partnerid