BIKIINIVORMI KOMBO

Need 3 toidulisandit kombinatsioonis aitavad Sul treeningutest maksimumi võtta, aitavad kaasa rasvapõletusele, hoiavad samas lihasmassi ning kiirendavad taastumist.

Bikiinivormi kombo sisaldab:

TOIME

L-karnitiin tõstab treeningu efektiivsust ja on ergutava toimega, soodustab närvisüsteemi, eriti aju, ja immuunsüsteemi tegevust. Lisaks aitab võidelda stressiga ning vähendab ületreeninguriski. L-karnitiin tõstab ketoonide ja teiste lipiidide kasutatavust aju poolt, mis aitab dieedil olles vähendada motivatsioonipuudust ning tujutust.

Uuringute kohaselt tõhustavad omega-3-rasvhapped keharasvade lagundamist ja aitavad säilitada lihasmassi kaalulangetamise ajal ning omavad positiivset mõju liigeste tervisele.

Uuringutes on tõestatud, et hargnenud ahelaga BCAA aminohapped kiirendavad taastumist, stimuleerivad lihaskasvu ja parandavad sooritusvõimet. On märgatud, et need aminohapped suurendavad nii jõudu kui vastupidavust suurte koormustega treenivatel sportlastel.

Egle: “Soovitan treeningkavas kasutada just nende toidulisandite kombinatsiooni. Aastatepikkune kogemus on näidanud, et treeningud on nii tõhusamad ning kasutan sama lahendust ka ise.” 

Hind:
56.7€ 51.7€