on korvi lisatud

 

See kombo aitab Sul keha ja nahka suveks ette valmistada. Valitud toidulisandite kombinatsioon toetab Su keha treeningutes, kiirendab ainevahetust, aitab kompenseerida kevadist vitamiinipuudust, panustab naha ja juuste tervisesse.  

BEACH BODY kombo sisaldab:

TOIME

Igal hommikul
Kõrgkvaliteetne kollageen koos imendumist parandava C vitamiiniga on loodud spetsiaalselt Sinu naha, küünte ja juuste tervise heaks. Lisaks kaitseb see liigeseid ja aitab neid kiiremini taastada, parandab luude elastsust ja vastupidavust, aitab moodustada lihaskudedele kvaliteetset struktuuri.

Treeningu ajal
Uuringutes on tõestatud, et hargnenud ahelaga BCAA aminohapped kiirendavad taastumist, stimuleerivad lihaskasvu ja parandavad sooritusvõimet. On märgatud, et need aminohapped suurendavad nii jõudu kui vastupidavust suurte koormustega treenivatel sportlastel.

Enne treeningut 
L-karnitiin tõstab treeningu efektiivsust ja on ergutava toimega, soodustab närvisüsteemi, eriti aju, ja immuunsüsteemi tegevust. Lisaks aitab võidelda stressiga ning vähendab ületreeninguriski. L-karnitiin tõstab ketoonide ja teiste lipiidide kasutatavust aju poolt, mis aitab dieedil olles vähendada motivatsioonipuudust ning tujutust.

Hind:
71.9€ 61.9€

Meie partnerid