on korvi lisatud

 

Unisex treeningkava, mis teeb sind tugevaks

Fit Strong treeningkava  on tippsportlaste Heiki ja Egle Nabi esimene üheskoos loodud treeningkava. Treeningkava oli Fitbody Couples Challenge programmis jaanuar 2022.

KELLELE?

See treeningkava on mõeldud treenijale, kellele meeldib korralikult pingutada ning näha kiireid tulemusi. Enamik harjutusi on vabade raskustega, mis viib treenija mõnusalt mugavustsoonist välja. See aga toob kiiremad tulemused. Treeningkava on sobilik nii naisele kui mehele ja sobib kesktasemel ja edasijõudnud treenijale.

 

 

TULEMUSED

Treeningprogrammis on osad harjutused  erineva raskusastmega – Heiki sooritab raskemat versiooni harjutusest ja Egle lihtsamat. Saad oma koormust väga lihtsalt reguleerida. Sa ei pea olema supervormis – piisab, kui teil on korralik treeningpõhi all, teadmised harjutuste sooritamisest ja eesmärk mille poole liikuda.

Kokku on nädalas 4 trenni: 2 alakeha- ja 2 ülakehatrenni.  Treeningkava sobib ka tagasihoidliku varustusega treeningsaalis tegemiseks.

Treeningkavas saab kogu keha ühtlase koormuse. Programmi jooksul muutuvad treeningkava kordused ja seeriad.

TREENINGKAVA SISALDAB

  • 6 nädala treeningkava treenimiseks  jõusaalis.
  • Nädalas on 4 treeningut:  2 alakeha- ja 2 ülakehatrenni.
  • Liitudes Fitbody by Egle Nabi Liikmed Facebook grupiga saad 24/7 nõu küsida

Programm on Sulle avatud 2 nädalat peale treeningkava lõppu.

Egle ja Heiki

Hind: 39€
Profiilipilt Egle Nabi
Treener

Egle Nabi

Fitbody peatreener, IFBB BIkini Pro võistleja ja Fitbody programmide looja.
Profiilipilt Heiki Nabi
Treener

Heiki Nabi

Heiki Nabi osaleb Fitbody programmides külalistreenerina, andes trennidesse topeltannuse pingutust ja väljakutset! Abikaasade Egle ja Heiki paaridele mõeldud väljakutse on esimene ja ainus treeningkava, kus tuntud tippsportlane oma kogemusi ja treeningnippe jagab! Nabi on 11-kordne Eesti meister ja kahekordne maailmameister Kreeka-Rooma maadluses (2005–2015).

Meie partnerid