on korvi lisatud

 

Tasuta suvine väljakutse stardib 27. juunil

  • Treeningud
Blogipostituse bänner

TASUTA Summer Challenge väljakutsenädal on Sulle, kui soovid motivatsiooni ja ideid kuidas suvel head vormi hoida või parandada. Anname Sulle 7 päeva jooksul lühikesi aktiivseid ülesandeid, toitumissoovitusi ja lühitrenne, mis on tehtavad igal pool ning võtavad vaid minimaalse osa sinu päevast!

Leia enda motivatsioon

Fitbody suvise väljakutse eesmärk on hoida sinu motivatsiooni kõrgel ka suveperioodil, innustada Sind olema olla aktiivne ning teha tervislikemaid toitumisvalikuid. Kui oled oma treeningud vahepeal unarusse jätnud, on see väljkautse ideaalne viis taasalustamiseks. Ka Fitbody Hiiumaa treeninglaagrisse tulijatele on see ideaalne ettevalmistus! 7-päevane suveväljakutse on lühem ja lihtsam versioon meie populaarseimast täispikast Bikini Challenge väljakutsest. 

Igapäevased sportlikud ülesanded

Anname Sulle igaks päevaks mõne aktiivse ülesande, mille täitmine võtab minimaalse aja. Kui Sul on juba väljakujunenud trennireziim, võid võtta väljakutses pakutu lisatreeninguks ja saavutada veelgi parem vorm! Väljakutse sobib erineva tasemega treenijale, kuna raskust reguleerid Sina ise.  Kõik harjutused on tehtavad ilma lisavarustuseta Sinu valitud kohas – tee kodus, treeningsaalis või looduses!

Toitumis- ja elustiilinipid

Iga päev anname Sulle ka ühe tervise ja elustiiliga seotud väljakutse. Jagame enda kogemusest väikeseid nippe, mis on tõhusad, aga lihtsad. Toitumisteemadel jagan enda kogemust meie toitumisnõustaja Kristin Salupuu, kes juba mitmed aastad Fitbody programmides naisi hea vormi juurde on suunanud.

Oleme koos ja toetame üksteist!

Seekordne väljakutse leiab aset Fitbody by Egle Nabi Facebooki-grupis, kus saame üksteist toetada, kogemusi jagada ning motiveerida. Liitu grupiga, lülita sisse teavitused ning teeme selle koos ära!

Sinuga koos treenivad samal ajal teised Fitbody naised. Ühises grupis toetame ja motiveerime üksteist ning jagame oma kogemusi ning väljakutseid.

Meie partnerid