on korvi lisatud

 

5 põhjust, mis osaleda Bikini Challenge väljakutses

  • Treeningud
  • Uudised
Blogipostituse bänner

Miks on väljakutse parim start tuua päris muutusi enda ellu ja vormi? Räägime lähemalt, kuidas kõige kiiremini jõuda reaalsete tulemusteni nii, et säilib hea tuju ja motivatsioon. Ja mis põhiline- sillutada teed püsivate tulemusteni.

1. Bikiinivorm – trimmis tuhar ja peenike piht Egle Nabi kavadega

Kõik kavad on koostatud Egle Nabi poolt isiklikult ning on loodud liivakellakujulise vormi saavutamiseks. Trimmis tuhar, sale piht ning toonuses keha on märksõnad, mis iseloomustavad naiselikult sportlikku vormi. Kui oled Fitbodys uus, siis märkad kindlasti, et kavad ei ole “mugavad”. Treeninguid ei saa teha möödaminnes ja harjutused on väljakutsuvad. Just sellepärast need ongi tõhusad ning märkad kiiret arengut. Selleks, et näha muutusi, tuleb pingutada ja tööd teha. Märkad kiirelt, kuidas jaksad rohkem ning saad rõõmu tunda paremast vormist ning enesetundest!

2. Võid dieedipidamise unustada

Kui oled väsinud pidevalt mõtlemast, mida süüa, kui palju süüa ning kui palju kaloreid toit sisaldab, siis on aeg oma toitumisharjumused ümber korraldada. Toidu preppimine, pakkimine ja makrode igapäevane trackimine ei ole elustiil, mida tavaline naine hea vormi hoidmiseks viljelema peab. Rääkimata hirmust, et kaal taas tagasi tuled. Kui tead, kuidas igapäevaselt teha õigeid valikuid, tunnetad oma keha ning tarbid täisväärtuslikku toitu, ei tekita sünnipäevad, pidustused ega restoraniskäigud enam stressi. Saab elada ka nii, et toitumine ei ole stressiallikas ning saad nautida toiduelamusi ilma süümepiinadeta.

Tervislik toit on maitsev!

3. Sa ei taha seda üksinda teha

Sul on kindel plaan ning tead täpselt, mida teha. Selleks on sul töövihik, kuhu tegevused üles märkida ning 24/7 kättesaadav tugigrupp, kus terve Fitbody tiim nõustab nii treeningute, toitumise kui kõigi muude murede ja rõõmude puhul. Me oleme selles väljakutses koos – see on hea tunne, kui näed, et ka teised naised maadlevad samade väljakutsetega, tunnevad samu tundeid, on vahel väsinud ning jagavad ausalt enda teekonda. Nii on ka kõik võidud ning takistuste ületamised emotsioonirohked ning toovad palju rõõmu ja eduelamust.

4. Tahad juba 4 nädalaga tulemusi näha

Neli nädalat on piisav aeg, et näha muudatusi, kui oled valmis tööd tegema ning panustama. Kui jälgid programmi, siis näed tulemusi ümbermõõtudes ning tunned märgatavat vahet enesetundes. Kui jätkad peale väljakutset samade harjumustega, läheb vorm aina paremaks.

5. Tahad oma pingutuste eest preemiat saada

Iga pingutus väärib tunnustust! Kõik väljakutses osalejad saavad kiituskirja, mida uuesti vaadata ning mis annab ikka ja jälle motivatsiooni lippu kõrgel hoida ning pea püsti edasi minna.
Ägedaid auhindu on aga veel – Fitbody partneritelt läheb seekord loosi:

Tefal EasyFry 3in1 kuumaõhufritüür Euronicsilt (jaehind 259.-). Selle abilisega saad imekiirelt grillida, valmistada krõbedaid kartuleid või kale krõpse ning aurutada maitsvaid köögivilju. Ei minguit eelsoojendamist ega põhja kõrvetamist. Ega muidugi üleliigset rasva 🙂

Fookuses Fitness treeninriided. Fookuses Fitness on välja pannud lausa 3 paari trenniriideid, mis sobivad Sinu uue vormiga lausa valatult! Vali enda lemmik ja tunne ennast treeningsaalis nagu boss!

Fookuses treeninriiete kollektsioon- vali endale õige!

Reztart joogisegud ja batoonid. Mõnus valgurikas vahepala Sinu kiiresse päeva. Proovi erinevaid maitseid!


Ootame Sind meiega liituma ning alustame uut aastat tõeliste tulemustega – sest meie usume aastaringsesse bikiinivormi!
Liitu meiega siin: #6 BIKINI CHALLENGE

Liitu väljakutsega!

Meie partnerid