on korvi lisatud

 

3 nippi kuidas suvel aktiivne püsida

  • Elustiil
  • Kaalulangetus
  • Treening
Blogipostituse bänner

Suvi tähendab paljude jaoks randa, grillpidusid, kontserte ja ringisõitmist. 

On väga oluline, et suvi ei rikuks sinu rutiini ja head vormi. Olen tähele pannud, et tihtipeale jäetakse aga trennid suvel unarusse! Küll on liiga palav, siis sajab vihma, siis on liiga põnev ja teisalt jälle igav. Sinu hea tervise jaoks on aga ülimalt oluline, et jätkaksid aktiivse elustiiliga. 

Annan sulle kolm soovitust, kuidas suvel ikka aktiivne püsida ning head enesetunnet säilitada!

1. Liigu võimalikult palju

Olenemata ilmast püüa liikuda värskes õhus. Kui otseselt trenniks on raskem aega leida, siis kasuta igal võimalusel lifti asemel treppi. Pargi auto sihtkohast kaugemale, et saaksid jalutada. Päevita seistes ja kõndides või Fitbody treeningkavasid tehes 🙂

Planeeri juba pühapäeval igale päevale väikesed liikumispausid. Pane telefoni meeldetuletus, et oleks meeldes kõndida või harjutusi teha ja pea nendest kinni! Kuigi jõusaal jääb paljude jaoks sügist ootama, ei tähenda see, et trennidest peaks pausi pidama!. Treeni ja liigu lihtsalt õues!

Hiiumaa treeninglaager 2022

2. Algata oma peres või sõprade seas suvine liikumisväljakutse

Tehke perekoosolek ja mõelge igale pereliikmele mingi liikumine. Liikuda võite kõik koos või eraldi – olenevalt teie elustiilist. Võtke kasutusele kalender ja märkige igal õhtul enda värviga kalendrisse ristike – ülesanne täidetud! Võid sama teha ka sõpradega. 

Võite motivatsiooni tõstmiseks välja panna ka auhindu või kui soovite- kasvõi kihla vedada!

Hiiumaa treeninglaager 2022

3. Planeeri suveajale sportlikud tegevused

Kui tavaliselt planeeritakse puhkuseajaks väljasõite, kontserte ja restorane, siis tee seekord teisiti ning lisa oma plaanide hulka ka sportlikud üritused. Otsi uusi võimalusi ajaveetmiseks, kus saad rohkem liikuda või sportlikes mängudes osaleda. Võta ette matk, osale mõnel spordiüritusel või avasta uusi looduskauneid kohti! Kui ees on pikem istumine, siis planeeri ette mõni aeroobne tegevus- sõida rattaga, jookse, uju või kõnni. 

Suvisteks treeninuteks soovitan aga meie Summer Body kavasid – täispika videona tehtud kava järgi saad treenida nii kodus, maal kui reisil!

Sportlikku suve!

Meie partnerid