on korvi lisatud

 

Detox Challenge – märka end ❤️

  • Treeningud
  • Uudised
Puuviljad

Kutsume Sind Fitbody Detox väljakutsesse, kus pöörame 7 päeva jooksul tähelepanu iseendale ning leiame võimalusi keha ja vaimu puhastamiseks ning stressi vähendamiseks. Tasuta väljakutse algab esmaspäeval, 31. oktoobril!

Minu treeneri Charles R. Poliquinil oli ütlus “Inimeste suurim stressiallikas on nii see mis suust sisse läheb kui ka see mis sealt välja tuleb.” Ehk siis toit mida me tarbime, jook mida joome, õhk mida hingame ja sõnad, mida me välja ütleme.

7 päeva märkamist

Lihtsate võtetega pöörame kõik KOOS 7 päeva jooksul tähelepanu oma toitumisele ja elustiilile. See Challenge on sulle, et kasvatada tasakaalutunnet, aidata puhata liigsest infotarbimisest ning parandada seeläbi une- ja elukvaliteeti üldiselt. Toon sinuni lihtsad nipid mida mulle ja tippsportlastele õpetas minu mentor ja maailmakuulus treener Charles Poliquin. Usu mind – need tegelikult võtavad minimaalse aja sinu päevast ja kui neid õigesti teed, siis avastad peatselt, et sul polegi tegelikult nii kiire!

Toitumine ja elustiil

Selle Challenge programmis ei ole trenne – fookus on toitumisel ja elustiilil. Soovitan sul sellele nädalale mitte raskeid trenne planeerida, et saaksid keskenduda just toitumisele ja elustiilile üldisemalt. Lõpuks meil on ju vaid piiratud hulk aega ja energiat. 

Kristin Salupuu toob Sinuni nipid, kuidas toetada seedimist ja üldist enesetunnet. Jah, ka meie toitumisvalikud mõjutavad emotsioone ja vastupidi. Aga mõtle, kui Sa suudaksid kujundada oma toitumislaua selliseks, et saad teha ise oma valikuid nii, et Sul on tegelikult ka hea! Sellele tasub tähelepanu pöörata!

7 päeva puhast elu ja motiveerivaid ülesandeid

Kuidas väljakutse välja näeb?
Anname Sulle lihtsad ülesanded, mida nädala jooksul märgata, mida korrigeerida.

🥗 Toitumine: saad nädalaks ajaks juhised keha puhastamiseks, mida 7 päeva jooksul jälgida.

🥦 Iga päev saad lisaks ühe uue toitumisega seotud ülesande – näiteks mingi konkreetse toitaine, mida tarbida või millest loobuda!

⏰ Puhastame meelt ja vähendame stressi: püüa nädala jooksul järgida meie tehtud plaani, mis on sotud ajakasutuse, puhkamise ja enesetundega

🤗 Iga päev saad lisaks pisikese liikumisülesande, mida saad teha nii kodus kui kontoris. Kui teed koos pere või kolleegidega, on veel lõbusam!

👩‍🦳👩🏻‍🦰👩🏻‍🦱 Kogu materjal on kättesaadav Fitbody veebis SINU PROFIIL all ning Fitbody By Egle Nabi liikmed Facebooki grupis. Väljakutsega liitu SIIN.

Peale puhastust trenni!

Detox Challenge on suurepärane start meie järgmisele Weight Loss Challenge väljakutsele, mis algab 7. novembril. Sinu keha on saanud puhkust ning juba häälestunud puhtamale toidule ning valmis uusi kõrgusi saavutama!

Uus treeningväljakutse on kokku pandud bikiinifitnessi võistlejate nippide põhjal, kus minimaalse ajaga on vaja saavutada maksimaalselt hea vorm. Sul on nädalas kolm 25-40 minutilist intervalltreeningut, mis soodustavad kaalulangetust ning tõstavad kiirelt füüsilist võimekust.

Loe Weight Loss Challenge kohta pikemalt SIIT ja liitu väljakutsega!

KUIDAS LIITUDA

📍 DETOX CHALLENGEGA liitumiseks lisa väljakutse ostukorvi (maksumus 0 EUR) ning siirdu maksma ning kinnita tellimus. Nii oledki väljakutsega liitunud. Sa ei pea sisestama oma panga- ega krediitkaardinumbrit.

📍 Jälgi, et oled ka Fitbody uudiskirja saajate nimekirjas, sest saadame väljakutse jooksul Sulle meilile vajalikku infot ja treeningvideo! Uudiskirjaga saad liituda ka SIIN.

Sa oled seda väärt, et naudiksid oma elu täiel rinnal. Sa tead ju, et oled tegelikult üks suurepärane naine!

Meie partnerid