HIIT WEIGHT LOSS KOMBO

HIIT treeningkava on väga kiire ning tõhus treeningkava, mistõttu on oluline oma keha suurema pingutuse perioodil toetada. Valitud toidulisandite kombinatsioon alitab kehal rohkem ja kiiremini rasvu põletada, samas säilitada lihasmassi ning kiirendada taastumist.

HIIT WEIGHT LOSS kombo sisaldab:

TOIME

Uuringute kohaselt tõhustavad omega-3-rasvhapped keharasvade lagundamist ja aitavad säilitada lihasmassi kaalulangetamise ajal ning omavad positiivset mõju liigeste tervisele.

Magneesium + kaalium toidulisand on mõeldud neile, kes soovivad end stressi kahjuliku mõju eest kaitsta, parandada unekvaliteeti ning kiirendada taastumist füüsilisest koormusest.

L-karnitiin tõstab ka treeningu efektiivsust ja on ergutava toimega, soodustab närvisüsteemi, eriti aju, ja immuunsüsteemi tegevust. Lisaks aitab võidelda stressiga ning vähendab ületreeninguriski. L-karnitiin tõstab ketoonide ja teiste lipiidide kasutatavust aju poolt, mis aitab dieedil olles vähendada motivatsioonipuudust ning tujutust.

Egle: “Kui soovid treeningutest maksimumi võtta, soovitan just neid toidulisandeid kombinatsioonis. Ise tarbin alati intensiivse treeningu ajal BCAA jooki, mis teeb taastumise veelgi kiiremaks!”

 

Hind:
60.7€ 51.9€