on korvi lisatud

 

BIKINI BODY GYM KOMBO

Bikini Body kavad on mõeldud naisele, kes käib regulaarselt trennis. Ka valitud toidulisandite kombo sobib hästi regulaarse koormusega naisele, et säilitada vormi ning kiirendada taastumist.

BIKINI BODY GYM kombo sisaldab:

TOIME

BCAA aminohapped kiirendavad taastumist, stimuleerivad lihaskasvu ja parandavad sooritusvõimet. On märgatud, et need aminohapped suurendavad nii jõudu kui vastupidavust suurte koormustega treenivatel sportlastel.

SELF Whey Shake on magusainega toidulisand kvaliteetsest piima vadakuvalgust, mis sobib kasutamiseks nii tippsportlastele, tervisesportlastele kui lihtsalt oma tervisest hoolivatele inimestele, kuna vadakuvalk on nii või teisiti organismile vajalik makrotoitaine. Toode on eriline oma suurepärase ja puhta maitse poolest, mis on saavutatud tänu naturaalsele piima- ja koorepulbrile. See on hea võimalus nautida küpsetisi ning kooke figuurisõbralikult ilma maitses järeleandmisi tegemata! 

Tavalisest karnitiinist tugevama toimega atsetüül L-karnitiin on dieedi ajal suurepärane toidulisand. Atsetüül L-karnitiin on L-karnitiini atsetüülitud vorm, mis on tähtis rasvapõletaja ning mõjub positiivselt ka lihaskasvule.

Egle: “See kombinatsioon sobib hästi regulaarselt treenivale ja edasijõudnud jõusaalinaisele. Kõik kolm toodet on igapäevaselt ka minu menüüs!”

 

Hind:
99.5€ 89.9€

Meie partnerid